Interpráce

Pokrývač / tesař / řemeslník (m/ž/jiné) pro solární zařízení – Mnichov

 

Pokrývač / tesař / řemeslník (m/ž/jiné) pro solární zařízení

 

Co na tebe čeká:

 • Pracovní smlouva na dobu neurčitou v perspektivním odvětví s atraktivní odměnou (2 500– 3 000 eur hrubého) včetně měsíčního bonusu
 • nárok na dovolenou od 24 dní (každý druhý pátek v měsíci volno)
 • vysoce kvalitní týmová vozidla, nářadí HILTI a pracovní oděvy, m. j. od značky Engelbert Strauss, mimo jiné
 • ubytování zajišťuje PMS
 • jednosměnný systém a volné víkendy
 • pravidelná školení ze strany našich výrobců a různé možnosti rozvoje v rámci samotné společnosti, např. vedoucí týmů, mistr atd.

 

Tvé úkoly:

 • střešní montáže jako montér (m/ž/jiné) fotovoltaických systémů pro domácnosti
 • instalace a DC kabeláž modulů a systémů
 • provádění hodnocení rizik a posouzení stavu střech

 

Tvůj profil:

 • řemeslné/technické vzdělání jako pokrývač, tesař, lešenář, truhlář nebo i pracovník přicházející z jiného oboru / montér (m/ž/jiné) se zkušenostmi v oblasti montáží (ideálně fotovoltaiky)
 • netrpíte závratěmi a jste fyzicky zdatní a v ideálním případě máte řidičský průkaz na auto
 • základní praxe se solárními systémy je žádoucí, ale není bezpodmínečně nutná
 • baví vás pracovat v týmu a rychle vycházíte vstříc zákazníkům a řešíte problémy
 • znalost němčiny je žádoucí, ale není bezpodmínečně nutná
 • rádi přijmeme i kompletní tým se zkušenostmi s montážemi v oblasti fotovoltaiky (3 montéři) 

 

Kontakt:

PMS GmbH
Dorfstraße 68
85737 Ismaning

T: +49 (0)89 904 229 96-1
F: +49 (0)89 904 229 96-89

M: info@pvmontage-service.de
W: www.pvmontage-service.de

GeoMap: 

Geolocation is 48.2140017, 11.6842257

Firma-Name: PMS GmbHStrasse/Nr.: Dorfstraße 68PLZ: 85737Stadt: IsmaningLand-DE: NěmeckoBavorskoUntertitel: Sídlo firmy: 85737 Ismaning (u Mnichova) - nástup možný ihnedLogo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk na komunikativní úrovniTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Čtvrtek, Červen 13, 2024 to Čtvrtek, Září 26, 2024E-Mail: info@pvmontage-service.deWebseite: www.pvmontage-service.deThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí bez agenturyPráce v zahraničí bez znalosti jazykaPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu bez agenturyPráce v Německu: přeshraniční pracovníciPráce v Německu pro ženyPráce v Německu s ubytovánímPráce v Bavorsku pro ČechyPráce v Bavorsku ihnedPráce v Bavorsku: pendleřiPráce v Bavorsku s ubytovánímFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Elektrotechnika a energetikaŘemeslné a manuální práceStavebnictví a realityBranže/Profese: MontérŘemeslník (různá řemesla)PokrývačTesařAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: PMS GmbH, Dorfstraße 68, 85737 IsmaningLand: DeutschlandTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: von: 2500.00bis: 3000.00Monat/Stunde: € hrubého / měsícAnzeigen-Vorschau: an

(Senior) Project Finance Manager (m/f/d) International Markets - Germany

  Work with us on a sustainable energy supply!

We are pioneers of renewable energy by conviction. ABO Wind develops and builds wind and solar farms as well as battery and hydrogen projects worldwide. For more than 25 years, ABO Wind's in-house specialist departments have been providing all steps of project development and implementation: from site assessment, planning, engineering, permitting and financing to construction, energy sales, grid connection, operational management and maintenance. A future worth living for future generations is our overarching goal. Renewables are our DNA.

  (Senior) Project Finance Manager (m/f/d) International Markets

Join the Project Finance and Sales team for International Markets at our Wiesbaden office and pursue together with us the goal for a successful energy transition. We are in close cooperation with our growing business development team in Hungary, Poland and Greece on our pipeline of solar, battery and wind projects.

As part of a highly motivated and internationally divers team you will analyze all economic aspects of our projects, identify potential banks and investors, negotiate contracts, and lead the financing as well as the sales process.

This role will allow you to gain deep insight into the challenges and opportunities of project development, as well as the technical aspects of solar, battery and wind projects. Each project is different and has its own characteristics. As a team we are driven to find creative solutions to successfully finance and realize our projects.

 

Your passion

 • Arrange financing (debt and equity) with investors and banks for wind, solar and battery storage projects
 • Identify customers for our projects, negotiate agreements, and conclude agreements
 • Create business opportunities including PPAs and co-operations
 • Support the project development activities
 • Structure portfolios of wind and solar projects
 • Support the team in bidding processes including financial modelling
 • Work in interdisciplinary and international teams

 

Your qualification

 • Academic degree in Economics/Business Administration or similar
 • Several years of professional experience in structured finance or M&A
 • First professional experience in structuring and negotiating financing and sales contracts
 • Business fluency in English, other languages (German, Hungarian, Greek, Polish) are of advantage
 • Preferably you have gathered first experiences with renewable energy projects
 • Entrepreneurial mindset and strong negotiation skills

 

Don't match all the qualifications?

At ABO Wind, we're committed to creating a diverse, inclusive and authentic workplace. So if you're interested in a position, apply - even if your previous work experience doesn't match all the qualifications. You could be just the right candidate for this or any other position!

Severely disabled applicants will be given special consideration if they are equally qualified.

 

You can look forward to this

GeoMap: 

Geolocation is 50.09579, 8.214902

Firma-Name: ABO Wind AGStrasse/Nr.: Unter den Eichen 7PLZ: 65195Stadt: WiesbadenLand-DE: NěmeckoHesenskoUntertitel: Location: Wiesbaden - full-time - permanent positionLogo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Deutschkenntnisse - von VorteilEnglisch - Sehr gut (C1/C2)Polnischkenntnisse - von VorteilTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Sobota, Červen 8, 2024 to Čtvrtek, Srpen 8, 2024E-Mail: Recruiting@abo-wind.deWebseite: www.abo-wind.deKontaktperson: Karl-Heinz StephanThemen/témata: Práce v zahraničíPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Ekonomika a podnikové financeElektrotechnika a energetikaProdej a obchodBranže/Profese: Finanční specialistaAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: ABO Wind AG, Unter den Eichen 7, 65195 WiesbadenLand: DeutschlandUnternehmensseite-Bewerber: https://abowind.pi-asp.de/bewerber-web/?company=01-FIRMA-ID&tenant=&lang=D#posit…TOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: Monat/Stunde: Podle vzájemné dohodyAnzeigen-Vorschau: an

Koch (m/w/d) - Zwönitz, Sachsen

 

À la card & buffets?

KOCH GESUCHT

(m/w/d)

Voll- oder Teilzeit

 

 

WIR BIETEN 

 • 5 Tage Arbeitswoche
 • Faire Dienstplanung Unter Mitgestaltung
 • Unbefristetes Arbeitsverhältnis 
 • 30 Tage Urlaub
 • Übertarifliche Bezahlung
 • Jährliche Gehaltsanpassung
 • Trinkgeld, Jobbike, Tankkarte
 • Haustrunk
 • Mitarbeiterverpflegung 

 

INTERESSE ?

Brauerei Gasthof Zwönitz
Grünhainer Str. 15
08297 Zwönitz

Tel.: 0049 (0)163 6666550
E-Mail: kontakt@brauerei-zwoenitz.de

www.brauerei-zwoenitz.de

GeoMap: 

Geolocation is 50.6277523, 12.8152683

Firma-Name: Brauerei Gasthof ZwönitzStrasse/Nr.: Grünhainer Str. 15PLZ: 08297Stadt: ZwönitzLand-DE: NěmeckoSaskoPříhraniční region Česko-SaskoUntertitel: Arbeitsort: Brauerei Gasthof Zwönitz im Erzgebirge - Teil- oder Vollzeit - Eintritt ab sofort möglichLogo: Typ úvazku / Anstellungsart: Verschiedene MöglichkeitenDatum: Pátek, Červen 7, 2024 to Středa, Srpen 7, 2024Telefon: 0049 (0)163 6666550E-Mail: kontakt@brauerei-zwoenitz.deWebseite: www.brauerei-zwoenitz.deThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí bez agenturyPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu bez agenturyPráce v Německu u hranicPráce v Německu: pendleřiPráce v Německu: přeshraniční pracovníciPráce v Německu pro ženyPráce v Sasku pro ČechyPráce v Sasku ihnedPráce v Sasku u hranicJobs im ErzgebirgeFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Cestovní ruch a ubytováníGastronomie a pohostinstvíBranže/Profese: KuchařAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Brauerei Gasthof Zwönitz - Inh.: Dominik Naumann, Grünhainer Str. 15, 08297 ZwönitzLand: DeutschlandTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: Monat/Stunde: Podle vzájemné dohodyAnzeigen-Vorschau: an

Kraftfahrer/-innen auf Kühlsattelzug - Bayern, Deutschland

 

Wir suchen

ein bis zwei erfahrene Kraftfahrer/-innen auf Kühlsattelzug im 2/1 System.

 

Zwei Wochen Abwesenheit, dann eine Woche frei.

Deutscher nationaler Fernverkehr.

 

 

Wir bieten Ihnen einen unbefristeten Arbeitsplatz in einem kollegialen und familiären Arbeitsumfeld.

Sozialgerechte Arbeitsbedingungen garantiert.

 
Einhaltung von Lenk und Ruhezeiten vertraglich geregelt, bei ca. 160 Arbeitsstunden gesamt, und ca. 8.500 - ca. 9.000 km Laufleistung monatlich.

 

Nur Großkunden und Zentrallager,
Überwiegend Kühlware, Aggregat läuft Start-Stopp-Modus,
60 % Komplettladungen,
40 % bis zwei Entlade-Kunden,
Zeitfenster-Planungen,
90 % Ladepersonal bei allen Ladestellen.

 

Alle Fahrzeuge Euro 6 DAF, MAN, neuwertig sind mit Automatik, Stand-Klima, Klima, Kühlschrank, Navigation, Telefon, ausgestattet.

 

Vergütung 

Festgehalt: 2400 Euro
Spesen: 480 - 500 Euro (netto)
Zuschlag fest: 200 Euro (netto)
Spritgeld: 50 Euro

Rest bei Absprache (Weihnachtsgeld, Module, Gratifikationen, u.s.w.. )

 

Bitte nur Fahrer/-innen mit gültigem Führerschein und Fahrerkarte, keine Quereinsteiger oder Fahranfänger.

Eintritt nach Absprache.

 

Kontakt

Ansprechpartner: Frau Landefeld

WhatsApp + telefon: 
+49 178 269 72 90
+49 9281- 860 1111

Scholz Logistik GmbH
Schaumbergstraße 43
95032 Hof

info@scholz-logistik.com

www.scholz-logistik.com

GeoMap: 

Geolocation is 50.28764959999999, 11.915985

Firma-Name: Scholz Logistik GmbHStrasse/Nr.: Schaumbergstr. 2PLZ: 95032Stadt: HofLand-DE: NěmeckoBavorskoPříhraniční region Česko-BavorskoHorní Franky (Oberfranken)HofUntertitel: Standort/Abfahrt: Hof/Saale – Eintritt ab sofort möglich - im System 2/1 (zwei Wochen Abwesenheit, dann eine Woche frei)Logo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Deutschkenntnisse - von Vorteil, aber nicht zwingend notwendigTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Čtvrtek, Červen 6, 2024 to Neděle, Červen 30, 2024Telefon: +49 178 269 72 90E-Mail: info@scholz-logistik.comWebseite: www.scholz-logistik.comKontaktperson: Pani LandefeldThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí bez agenturyPráce v zahraničí bez znalosti jazykaPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu bez agenturyPráce v Německu u hranicPráce v Německu: pendleřiPráce v Německu: přeshraniční pracovníciPráce v Německu: pracovníci kritické infrastrukturyPráce v Německu pro ženyPráce v Německu bez znalosti jazykaPráce v Bavorsku pro ČechyPráce v Bavorsku ihnedPráce v Bavorsku u hranicPráce v Bavorsku: pendleřiPráce v Bavorsku pro ženyPraca w Niemczech dla kobietFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Doprava, logistika a zásobováníBranže/Profese: ŘidičŘidič kamionuAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Scholz Logistik GmbH, Schaumbergstr. 2, 95032 HofLand: DeutschlandTOP-Angebot: Ist TOP AngebotBenachrichtigung-Gesendet: Anzeigen-Vorschau: anKommentare: Laufzeit insgesamt 6 Wochen als TOP Angebot

Elektriker (m/w/d) / Service-Elektriker (m/w/d) - Bayern

  Gemeinsam auf dem Weg in eine geniale Zukunft.

Du teilst unsere Leidenschaft für Innovationen und Technologien und willst dich den Herausforderungen der Zukunft stellen? Dann bist Du bei ingeniou.s genau richtig. Wir bieten Dir vielfältige Perspektiven für jedes Erfahrungslevel und Berufsfeld – an jedem Einsatzort!

 

Zur Überlassung an unseren Kunden suchen wir dich als Teil unseres genialen Teams.

Elektriker (m/w/d) / Service-Elektriker (m/w/d)

Einsatzort: 97506 Grafenrheinfeld (Deutschland)

 

 

Deine Aufgaben

Diese Arbeitsbereiche erwarten dich:

 • Aufbau von Schaltschränken und Steuerungsanlagen
 • Elektrische Verkabelung von Schaltschränken und Anlagen nach Schaltplan
 • Einstellung von Steuerungen nach Vorgabe
 • Montagetätigkeiten
 • Installationen beim Kunden
   

Deine Qualifikation

Das zeichnet dich aus:

 • Führerschein Klasse B
 • Du verfügst über eine abgeschlossene Berufsausbildung als Elektriker (m/w/d) oder eine vergleichbare Qualifikation
 • Erfahrung als Elektriker und in der Schaltschrankverdrahtung 
 • Schaltpläne und Stromlaufpläne lesen ist für dich kein Fremdwort
 • Du hast Erfahrung mit Montage und Installationstätigkeiten
 • Reisebereitschaft
 • Deutschkenntnisse (auf kommunikativem Niveau)

 

Kontakt

Schick uns deine Bewerbung. Vermerke dabei bitte dein Eintrittstermin und auch weitere Rahmenbedingungen, die dir wichtig sind.

Sende alles per E-mail an: join@ingeniou.s-jobs.de 

Ingeniou.s GmbH & Co.KG
Hohe Heide 8-10
97506 Grafenrheinfeld

E-mail: join@ingeniou.s-jobs.de

www.ingenious-jobs.de

GeoMap: 

Geolocation is 49.9943839, 10.1999335

Firma-Name: Ingeniou.s GmbH und Co.KGStrasse/Nr.: Hohe Heide 8-10PLZ: 97506Stadt: GrafenrheinfeldLand-DE: NěmeckoBavorskoUntertitel: Einsatzort: 97506 Grafenrheinfeld (in der Nähe von Schweinfurth), UnterfrankenLogo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk na komunikativní úrovniTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Čtvrtek, Červen 6, 2024 to Neděle, Říjen 6, 2024E-Mail: join@ingeniou.s-jobs.deWebseite: www.ingenious-jobs.deThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí bez znalosti jazykaPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Německu přes agenturuPráce v Bavorsku pro ČechyPráce v Bavorsku ihnedFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Elektrotechnika a energetikaŘemeslné a manuální práceStavebnictví a realityTechnika a vývojBranže/Profese: ElektroinstalatérElektrotechnikElektrikářŘemeslník (různá řemesla)Servisní technikAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Ingeniou.s GmbH & Co.KG, Hohe Heide 8-10, 97506 GrafenrheinfeldLand: DeutschlandTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: Monat/Stunde: Podle vzájemné dohodyAnzeigen-Vorschau: an

Prodavači a zaměstnanci do pekárenských poboček - Drážďany

 

Hledáme zaměstnance (m/ž/jiné): - do oblasti prodeje na těchto pracovištích:
 • pobočka Simmelcenter (an der Zschauke 4, 01728 Bannewitz) – jeden zaměstnanec na plný úvazek (40 h/týden)
 • pobočka v Bauhausu (Tschirnhausstr. 2, 01239 Drážďany) – jeden zaměstnanec na plný úvazek (40 h/týden)
 • pobočka ve World Trade Center (Ammonstr. 70, 01067 Drážďany) – jeden zaměstnanec na plný úvazek (40 h/týden)
 • pobočka v SP1 (Straßburger Platz 1, 01307 Drážďany) – jeden zaměstnanec na plný úvazek (40 h/týden)
 • pobočka v Kauflandu (Wilsdruffer Str. 52, 01705 Freital) – jeden zaměstnanec na částečný úvazek (30 h/týden)
 • pobočka v Toom Baumarkt (Schachtstr. 8c, 01705 Freital) – jeden zaměstnanec na částečný úvazek (30 h/týden)
 • pobočka na autobusovém nádraží Freital (Döhlener Str. 2, 01705 Freital) jeden zaměstnanec na plný úvazek (30 h/týden)

 

Takto budou vypadat tvé úkoly:

 • poradenství a obsluha zákazníků v našich prodejnách (částečně s nabídkou obědů a kavárnou)
 • prezentace našich výrobků za pultem
 • prodej našeho pečiva

 

Co byste měl/a splňovat:

 • příjemné, kultivované vystupování a orientace na potřeby zákazníka
 • radost z práce
 • absolvované odborné vzdělání
 • zdravotní průkaz

 

Co od nás můžeš očekávat:

 • stálý pracovní poměr na plný nebo částečný úvazek
 • odměnu odpovídající výkonu
 • podnikový penzijní systém
 • zaměstnanecké slevy
 • narozeninový bonus
 • moderní pracovní oblečení včetně služeb prádelny
 • 26 dnů dovolené
 • volné neděle a státní svátky
 • respektující vzájemné vztahy
 • samostatnou práci
 • prostor pro kreativní nápady
 • možnost kariérního postupu pro angažované zaměstnance

 

- do výroby: jednoho zaměstnance na plný úvazek (40 h/ týden)

Takto budou vypadat tvé úkoly:

 • výroba typických pekařských výrobků, jako je chléb, rohlíky a koláče
 • vychystávání našeho pečiva
 • dodržování hygieny potravin

 

Co bys měl/a splňovat:

 • angažovanost a spolehlivost
 • radost z práce
 • absolvované odborné vzdělání v oboru pekař
 • zdravotní průkaz

 

Co od nás můžeš očekávat:

 • stálý pracovní poměr na plný nebo částečný úvazek
 • odměnu odpovídající výkonu
 • podnikový penzijní systém
 • zaměstnanecké slevy
 • narozeninový bonus
 • 24 dnů dovolené
 • volné neděle a státní svátky
 • respektující vzájemné vztahy
 • samostatnou práci
 • prostor pro kreativní nápady
  - tři zaměstnance na plný nebo částečný úvazek (40 h nebo 30 h /týden) a noční směny

Takto budou vypadat tvé úkoly:

 • výroba obložených housek, svačin nebo obložených mís pro naše pobočky
 • vychystávání našeho pečiva
 • Co bys měl/a splňovat:
 • angažovanost a spolehlivost
 • radost z práce
 • absolvované odborné vzdělání v oboru kuchař
 • šance i pro nováčky přicházející z jiného oboru
 • zdravotní průkaz

 

Co od nás můžeš očekávat:

 • stálý pracovní poměr na plný nebo částečný úvazek
 • odměnu odpovídající výkonu
 • podnikový penzijní systém
 • zaměstnanecké slevy
 • narozeninový bonus
 • 24 dnů dovolené
 • volné neděle a státní svátky
 • respektující vzájemné vztahy
 • samostatnou práci
 • prostor pro kreativní nápady

 

Kontakt:

Bäckerei Laube GmbH & Co. KG
Güterbahnhofstr. 1
01705 Freital

Kontaktní osoba: Marcel Nitz
bewerbung@baeckerei-laube.de

www.baeckerei-laube.de

GeoMap: 

Geolocation is 50.99340309999999, 13.6417486

Firma-Name: Bäckerei LaubeStrasse/Nr.: Güterbahnhofstr. 1PLZ: 01705Stadt: FreitalLand-DE: NěmeckoSaskoPříhraniční region Česko-SaskoDrážďany (Dresden)Untertitel: Volné pozice v Drážďanech, Freitalu, Bannewitzu - na plný nebo částečný úvazek - nástup možný ihnedLogo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Různé, v závislosti na konkrétní poziciTyp úvazku / Anstellungsart: Různé možnostiDatum: Čtvrtek, Červen 6, 2024 to Úterý, Srpen 6, 2024E-Mail: bewerbung@baeckerei-laube.deWebseite: www.baeckerei-laube.deKontaktperson: Marcel NitzThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí bez agenturyPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu u hranicPráce v Německu: pendleřiPráce v Německu na denní dojížděníPráce v Německu pro ženyPráce v Sasku pro ČechyPráce v Sasku ihnedPráce v Sasku u hranicPráce v Sasku: pendleřiPráce v Sasku pro ženyPráce v DrážďanechFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: PotravinářstvíProdej a obchodVýroba a průmyslBranže/Profese: VychystávačDělník v potravinářstvíProdavačPomocná síla do výrobyAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Bäckerei Laube GmbH & Co. KG, Güterbahnhofstr. 1, 01705 FreitalLand: DeutschlandTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: Monat/Stunde: V závislosti na poziciAnzeigen-Vorschau: an

Call Center Agent (m/w/d) - Dresden

 

 

Für unseren Standort Avedo Dresden suchen wir dich als

Call Center Agent (m/w/d)

in Teilzeit / Vollzeit.

 

 

Deine Benefits

 • sicherer Arbeitsplatz und unbefristete Festanstellung in Voll- oder Teilzeit (ab 25 Std./Wo)
 • pünktliches Gehalt: 12,41€/h + projektbezogene Prämien
 • einfacher Einstieg mit vergüteter Einarbeitung und Schulung
 • umfangreiche Mitarbeiterrabatte wie Zuschuss zum Job- und Deutschlandticket, zum Mittagessen und zu Sport- und Freizeitangeboten
 • betriebliche Sozialberatung (Beratung zu Sozialleistungen, Budgetberatung, Beratung bei familiären oder persönlichen Krisen)

 

Deine Aufgaben

 • Bearbeitung von Kundenanfragen
 • Hilfe bei der Wahl des passendes Angebotes
 • Vermarktung neuer Produkte
 • Sicherstellung der Kundenbindung und Kundenzufriedenheit
 • Nachbereitung der Kundengespräche

 

Dein Profil

 • gute Deutschkenntnisse in Wort und Schrift 
 • sicherer Umgang mit PC-Anwendungen (z.B. MS Office)
 • sehr gute Kommunikationsfähigkeit sowie Freude am Telefonieren
 • ausgeprägte Kunden- und Serviceorientierung
 • hohe Lern- und Einsatzbereitschaft

 

Du suchst einen neuen Job? Dann ist Avedo Dresden dein neuer Arbeitgeber! Wir sind Spezialisten im Dialogmarketing und betreuen mit unseren über 20 Call Centern in Deutschland und Europa den direkten Kontakt zwischen Unternehmen und Kunden.

Egal ob jung oder alt, branchenerfahren oder Quereinsteiger wir heißen dich willkommen.

Haben wir dein Interesse geweckt? Dann sollten wir uns unbedingt kennenlernen. Du hast aktuell keine Bewerbungsunterlagen zur Hand? - Kein Problem! Denn um uns mit dir zu einem ersten Kennenlernen zu verabreden, benötigen wir zunächst nur deinen Namen, deine Telefonnummer und E-Mail. Wir freuen uns auf deine Online-Bewerbung.
 
Sämtliche Bezeichnungen richten sich an alle Geschlechter.

 

Kontakt

Avedo II GmbH Niederlassung Dresden
Bertolt-Brecht-Allee 24
01309 Dresden
Deutschland

Dein Ansprechpartner: Jim Mehwald, Recruiter
E-Mail: jobs.dresden@avedo.de
Tel.: 0049 (0)351 21 295 180

www.avedo.de

GeoMap: 

Geolocation is 51.0405731, 13.7817811

Firma-Name: Avedo DresdenStrasse/Nr.: Bertolt-Brecht-Allee 24PLZ: 01309Stadt: DresdenLand-DE: NěmeckoSaskoPříhraniční region Česko-SaskoDrážďany (Dresden)Untertitel: Teilzeit oder Vollzeit - Beginn ab sofort möglichLogo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Slovem i písmemTyp úvazku / Anstellungsart: Různé možnostiDatum: Čtvrtek, Červen 6, 2024 to Pondělí, Srpen 5, 2024Telefon: 0049 (0)351 21 295 180E-Mail: jobs.dresden@avedo.deWebseite: www.avedo.deKontaktperson: Jim MehwaldThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí bez agenturyPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu bez agenturyPráce v Německu u hranicPráce v Německu: pendleřiPráce v Německu: přeshraniční pracovníciPráce v Německu na denní dojížděníPráce v Německu pro ženyPráce v Sasku pro ČechyPráce v Sasku ihnedPráce v Sasku u hranicPráce v Sasku: pendleřiPráce v Sasku pro ženyPráce v DrážďanechFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: AdministrativaZákaznický servisBranže/Profese: Pracovník call centraAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Avedo II GmbH - Niederlassung Dresden, Bertolt-Brecht-Allee 24, 01309 DresdenLand: DeutschlandUnternehmensseite-Bewerber: https://www.avedo.de/profil/call-center-agent-dresden-1409099?utm_source=interpr…TOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: von: 12.41Monat/Stunde: € brutto / StundeAnzeigen-Vorschau: aus

Kraftfahrer/-innen auf Kühlsattelzug - Bayern, Deutschland

 

Wir suchen

ein bis zwei erfahrene Kraftfahrer/-innen auf Kühlsattelzug im 2/1 System.

 

Zwei Wochen Abwesenheit, dann eine Woche frei.

Deutscher nationaler Fernverkehr.

 

 

Wir bieten Ihnen einen unbefristeten Arbeitsplatz in einem kollegialen und familiären Arbeitsumfeld.

Sozialgerechte Arbeitsbedingungen garantiert.

 
Einhaltung von Lenk und Ruhezeiten vertraglich geregelt, bei ca. 160 Arbeitsstunden gesamt, und ca. 8.500 - ca. 9.000 km Laufleistung monatlich.

 

Nur Großkunden und Zentrallager,
Überwiegend Kühlware, Aggregat läuft Start-Stopp-Modus,
60 % Komplettladungen,
40 % bis zwei Entlade-Kunden,
Zeitfenster-Planungen,
90 % Ladepersonal bei allen Ladestellen.

 

Alle Fahrzeuge Euro 6 DAF, MAN, neuwertig sind mit Automatik, Stand-Klima, Klima, Kühlschrank, Navigation, Telefon, ausgestattet.

 

Vergütung 

Festgehalt: 2400 Euro
Spesen: 480 - 500 Euro (netto)
Zuschlag fest: 200 Euro (netto)
Spritgeld: 50 Euro

Rest bei Absprache (Weihnachtsgeld, Module, Gratifikationen, u.s.w.. )

 

Bitte nur Fahrer/-innen mit gültigem Führerschein und Fahrerkarte, keine Quereinsteiger oder Fahranfänger.

Eintritt nach Absprache.

 

Kontakt

Ansprechpartner: Frau Landefeld

WhatsApp + telefon: 
+49 178 269 72 90
+49 9281- 860 1111

Scholz Logistik GmbH
Schaumbergstraße 43
95032 Hof

info@scholz-logistik.com

www.scholz-logistik.com

GeoMap: 

Geolocation is 50.28764959999999, 11.915985

Firma-Name: Scholz Logistik GmbHStrasse/Nr.: Schaumbergstr. 2PLZ: 95032Stadt: HofLand-DE: NěmeckoBavorskoPříhraniční region Česko-BavorskoHorní Franky (Oberfranken)HofUntertitel: Standort/Abfahrt: Hof/Saale – Eintritt ab sofort möglich - im System 2/1 (zwei Wochen Abwesenheit, dann eine Woche frei) Logo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Deutschkenntnisse - von Vorteil, aber nicht zwingend notwendigTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Čtvrtek, Červen 6, 2024 to Neděle, Červen 30, 2024Telefon: +49 178 269 72 90E-Mail: info@scholz-logistik.comWebseite: www.scholz-logistik.comKontaktperson: Pani LandefeldThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí bez agenturyPráce v zahraničí bez znalosti jazykaPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu bez agenturyPráce v Německu u hranicPráce v Německu: pendleřiPráce v Německu: přeshraniční pracovníciPráce v Německu: pracovníci kritické infrastrukturyPráce v Německu pro ženyPráce v Německu bez znalosti jazykaPráce v Bavorsku pro ČechyPráce v Bavorsku ihnedPráce v Bavorsku u hranicPráce v Bavorsku: pendleřiPráce v Bavorsku pro ženyPraca w Niemczech dla kobietFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Doprava, logistika a zásobováníBranže/Profese: ŘidičŘidič kamionuAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Scholz Logistik GmbH, Schaumbergstr. 2, 95032 HofLand: DeutschlandTOP-Angebot: Ist TOP AngebotBenachrichtigung-Gesendet: Anzeigen-Vorschau: anKommentare: Laufzeit insgesamt 6 Wochen als TOP Angebot

Sortierkräfte / Lagerarbeiter (m/w/d) im Schichtsystem - Großbeeren bei Berlin

Werde Teil des Recon-T -Teams und trage dazu bei, unsere Welt Nachhaltiger zu gestalten.

 

Die ReconT GmbH ist ein etablierter Dienstleister im Bereich der Kreislaufwirtschaft und Entsorgung. Unser Ziel ist es Nachhaltigkeit und Innovation zu fördern. In diesem Sinne planen wir in Zukunft weiter zu expandieren und unsere Tätigkeitsfelder zu erweitern.

Wir sind ein schnell gewachsenes Familienunternehmen mit inzwischen ca. 150 Mitarbeitern. Derzeit sind wir europaweit tätig und verfügen über Niederlassungen in Schwedt/fÖder, Berlin und Krakau (Polen).

Gerade im Lebensmittelbereich gibt es noch vieles zu erreichen. Genau dafür brauchen wir dich!

 

Zur Verstärkung unseres Teams in Großbeeren suchen wir ab 01.07.2024 :

Sortierkräfte / Lagerarbeiter (m/w/d) im Schichtsystem

 

 

Was du bei uns bewegst:

 • Du sortierst verschiedene Werkstoffe (u.a. Ifco-Kisten, Paletten etc.)
 • Du übernimmst das Entsorgen von Kartonagen, Folien, PET-Flaschen und Säcken über den Einwurfschacht der Kanalballenpresse
 • Du verantwortest die Bereitstellung sowie den Auf- und Abbau der Transporthilfsmittel (u.a. Rollcontainer, Paletten, TKT-Boxen)
 • Du reinigst Tiefkühlboxen
 • Du packst Vollgut auf Paletten und sortierst Leergut
 • Du sorgst für Ordnung und Sauberkeit am Arbeitsplatz
 

Was uns überzeugt:

 • Erste Erfahrungen in Lagertätigkeiten und/oder im Umgang mit Gabelstaplern (nicht zwingend notwendig)
 • Eine gute Auge-Hand-Koordination
 • Deine starke Einsatzbereitschaft
 • Deine hohe Flexibilität und Belastbarkeit
 • Deine Bereitschaft zum Schichtsystem

 

Was wir bieten:

 • Einen zukunftssicheren, unbefristeten Job in Vollzeit
 • Eine abwechslungsreiche Aufgabe
 • Eine strukturierte Einarbeitung
 • Pünktliche und zuverlässige Zahlung
 • Eine leistungsgerechte Vergütung und Bezahlung von Überstunden
 • Zuschuss zur betriebl. Altersvorsorge

 

Kontakt:

Klingt nach einem Job für Dich? Wenn Du Dir vorstellen kannst, genau die/der Richtige für den Job zu sein, dann sende uns einfach Deine Bewerbung an: mpohl@recon-t.de (https://mailto:mpohl@recon-t.de) .

Willkommen sind bei uns alle Menschen – unabhängig von Geschlecht, Nationalität, ethnischer und sozialer Herkunft, Behinderung, Religion, Alter sowie sexueller Orientierung.

 

 

Recon-T Recycling-Energy-Consulting-Trading GmbH,

Forststr. 20-24,

16303 Schwedt/Oder

GeoMap: 

Geolocation is 52.3744569, 13.3003723

Firma-Name: Recon-T Recycling-Energy- Consulting-Trading GmbHStrasse/Nr.: Forststr. 20-24 PLZ: 16303Stadt: Schwedt/Oder Land-DE: NěmeckoBerlínBraniborskoUntertitel: Arbeitsort 14979 Großbeeren (am südwestlichen Stadtrand von Berlin)Datum: Pátek, Květen 31, 2024 to Středa, Červenec 31, 2024E-Mail: mpohl@recon-t.deWebseite: www.recon-t.deKontaktperson: Manuel PohlThemen/témata: Práce v zahraničíPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Řemeslné a manuální práceZemědělství, lesnictví a ekologieAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Recon-T Recycling-Energy-Consulting-Trading GmbH, Forststr. 20-24, 16303 Schwedt/OderLand: DeutschlandTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: Anzeigen-Vorschau: an

Staplerfahrer - Mitarbeiter für Paletten-Reparatur - Schweißer (m/w/d), Deutschland

 

Die Firma Mipa GmbH mit Sitz in 74078 Heilbronn beschäftigt sich mit der Reparatur und dem Handel von Ladungsträgern.

 

Wir suchen

- Staplerfahrer (m/w/d) mit Staplerschein und Deutschkenntnissen - Mitabeiter für die Paletten-Reparatur (m/w/d)

(Deutschkenntnisse nicht notwendig) 

- Schweißer (m/w/d)

(Deutschkenntnisse nicht notwendig)

 

 

Wir bieten

 • eine Wohnmöglichkeit
 • gute Arbeitszeiten
 • gute Bezahlung

 

Kontakt:

Für weitere Auskünfte und Infos stehen wir Ihnen gerne zur Verfügung.

Ihre aussagekräftigen Bewerbungsunterlagen schicken Sie bitte per E-Mail an: info@mipagmbh.de   

 

Mipa GmbH
Pfaffenstraße 22/1
74078 Heilbronn

Ansprechpartner: Martin Ilzhoefer
E-Mail: info@mipagmbh.de

www.mipagmbh.de

GeoMap: 

Geolocation is 49.18358, 9.1778

Firma-Name: Mipa GmbHStrasse/Nr.: Pfaffenstraße 22/1PLZ: 74078Stadt: HeilbronnLand-DE: NěmeckoBádensko-WürttemberskoUntertitel: Standort Heilbronn, Baden-Württemberg - Eintritt ab sofort möglich - Unterkunft vorhandenLogo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Různé, v závislosti na konkrétní poziciTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Středa, Květen 29, 2024 to Pondělí, Červenec 29, 2024E-Mail: info@mipagmbh.deWebseite: www.mipagmbh.deKontaktperson: Martin IlzhoeferThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí bez agenturyPráce v zahraničí bez znalosti jazykaPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu bez agenturyPráce v Německu pro ženyPráce v Německu s ubytovánímPráce v Německu bez znalosti jazykaFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Doprava, logistika a zásobováníŘemeslné a manuální práceBranže/Profese: Řidič vysokozdvižného vozíku (Řidič VZV)DělníkŘemeslník (různá řemesla)SvářečAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Mipa GmbH, Pfaffenstraße 22/1, 74078 HeilbronnLand: DeutschlandTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: Monat/Stunde: V závislosti na poziciAnzeigen-Vorschau: an

Zaměstnanec prádelny – pomocník do prádelny – Německo (více poboček)

 

Bernhard Maron Dienstleistung & Beratung je německý podnik se sídlem v Kröpelinu přímo u Baltského moře.

Již přes 13 let úspěšně zprostředkováváme skvělá zaměstnání pro naše zájemce o práci. Garantujeme vždy atraktivní mzdu, včasnou výplatu na minutu přesně odpovídající odpracovanému času a obrovský výběr pracovních nabídek.

Náš tým také zajišťuje krásné ubytování pro zaměstnance, aby se cítili jako doma.

 

K okamžitému nástupu hledáme

zaměstnance prádelny – výpomoc do prádelny (m/ž/jiné)

  pro lokality

- Bad Oldesloe u Lübecku - Wismar u Baltského moře - Hersbruck u Norimberku - Schleswig u Kielu (vlastní osobní automobil nutný)

 

 

Nabízíme:

 • atraktivní mzdu (10,45 eur/hod, příplatek: 25 % noční směny / přesčasy / svátky)
 • přesnou výplatu za každou odpracovanou minutu
 • možnost odpracovat hodiny navíc
 • zajišťujeme ubytování
 • německou pracovní smlouvu
 • možnost prodloužení smlouvy
 • práci v přátelském a mezinárodním týmu

 

Tvé úkoly:

 • třídění, věšení, skládání prádla
 • plnění a vyprazdňování praček a sušiček

 

Požadavky:

 • zkušenost na podobné pozici vítána
 • znalost němčiny není bezpodmínečně nutná
 • řidičský průkaz je výhodou, ale není bezpodmínečně nutný

 

Požadavky na pozici v lokalitě Schleswig u Kielu:

 • požadujeme řidičský průkaz a vlastní osobní automobil

 

Pracovní místa jsou nejprve časově omezená na letní sezónu (do 31. 10. 2021), s možností prodloužení. 

Vedle výše zmíněných pozic nabízíme také další atraktivní pracovní místa a brigády pro studenty.

 

Kontakt:

Pro dotazy a další informace vám jsme případně k dispozici také na telefonu (i WhatsApp) pondělí-pátek od 10:00 do 12:00 a od 13:00 do 14:00. Hovoříme anglicky / německy / polsky. WhatsApp +49 160 7132205.

Přihlas se rovnou a pošli nám svůj životopis na: m.maciejewska@bernhardmaron.de

Velice se těšíme na Tvou přihlášku uchazeče!

Bernhard Maron
Dienstleistung & Beratung

An den Teichen 13
18236 Kröpelin, OT Diedrichshagen

Tel./WhatsApp: +49 160 7132205
E-Mail: m.maciejewska@bernhardmaron.de

www.bernhardmaron.de

GeoMap: 

Geolocation is 54.0712358, 11.794117

Firma-Name: Bernhard Maron Personaldienstleistung GmbHStrasse/Nr.: Hauptstrasse 22PLZ: 18236Stadt: KröpelinLand-DE: NěmeckoMeklenbursko-Přední PomořanskoRostockŠlesvicko-HolštýnskoKielLübeckUntertitel: Volná místa v lokalitách Bad Oldesloe u Lübecku, Schleswig, Wismar, Hersbruck – ubytování k dispozici – nástup možný ihnedLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Deutschkenntnisse - von Vorteil, aber nicht zwingend notwendigTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Úterý, Květen 28, 2024 to Neděle, Červenec 28, 2024Telefon: +49 (0)38292 829928E-Mail: Bewerbung@bernhardmaron.deWebseite: www.bernhardmaron.deKontaktperson: Marijo BalazThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí bez znalosti jazykaPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Německu s ubytovánímPráce v Německu přes agenturuPráce v Německu bez znalosti jazykaPráce v Bavorsku pro ČechyPráce v Bavorsku ihnedPráce v Bavorsku pro ženyPráce v Bavorsku bez znalosti jazykaPráce v Bavorsku s ubytovánímPráce v Německu u Baltského moře (Ostsee)Firmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Řemeslné a manuální práceBranže/Profese: Pomocná sílaPradlena/pracovník v prádelněPomocná síla do výrobyAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu určitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Bernhard Maron Personaldienstleistung GmbH, Hauptstrasse 22, 18236 KröpelinLand: DeutschlandTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: Monat/Stunde: V závislosti na poziciAnzeigen-Vorschau: an

Automechaniker (m/w) - Schweiz, Alpenregion

 

Wir suchen

einen Automechaniker (m/w)

 

 

Die Sportplatzgarage ist ein junges dynamisches Unternehmen mit modern eingerichteter Werkstatt.
 

Ihre Aufgaben:

 • Durchführen von Service- und Reparatur aller Marken, vorwiegend VAG
 • Störungen diagnostizieren, Ursachen suchen und beheben
 • Prüfen und Warten von Fahrzeugen
   

Voraussetzung:

 • abgeschlossene Berufslehre
 • Führerausweis

 

Was erwartet dich:

 • Du kannst selbstständig arbeiten
 • Du wirst Teil eines motivierten Teams
 • Wir bieten Flexibilität und überdurchschnittlich hohe Löhne

 

Kontakt:

Sportplatzgarage Gutknecht GMBH
Mattastrasse 46
7270 Davos Platz

E-Mail: info@sportplatzgarage.ch

www.sportplatzgarage.ch

GeoMap: 

Geolocation is 46.7960529, 9.8318286

Firma-Name: Sportplatzgarage Gutknecht GMBHStrasse/Nr.: Mattastrasse 46PLZ: 7270Stadt: Davos PlatzUntertitel: Arbeitsort: 7270 Davos Platz, Kanton Graubünden - Eintritt ab sofort möglichLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - PodmínkaTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Úterý, Květen 28, 2024 to Neděle, Červenec 28, 2024E-Mail: info@sportplatzgarage.chWebseite: www.sportplatzgarage.chThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí bez agenturyPráce v zahraničí pro ženyPráce ve Švýcarsku ihnedPráce ve Švýcarsku pro ženyPráce a brigády na horách AlpyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Auto - motoŘemeslné a manuální práceBranže/Profese: AutomechanikMechatronikAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouLand CH: ŠvýcarskoKanton GraubündenRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Sportplatzgarage Gutknecht GMBH, Mattastrasse 46, 7270 Davos PlatzLand: SchweizTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: Monat/Stunde: Podle vzájemné dohodyAnzeigen-Vorschau: an

Řidič pro staveništní dopravu (ž/m/jiné) – Německo

 

Do našeho týmu působícího v oblasti tenkých vrstev při montážích za studena

v lokalitě 06679 Hohenmölsen přijmeme zaměstnance na pozici

řidič pro staveništní dopravu (ž/m/jiné) se znalostí němčiny
 

 

Požadavky: 

 • řidičský průkaz na nákladní vozidla (požadujeme sk. C, CE a zapsaný kód 95)
 • požadujeme komunikativní znalost německého jazyka
 • jste angažovaní, spolehliví, dochvilní a odolní, rádi pracujete v týmu
 • týdenní montážní práce po celém Německu pro vás nejsou problém

 

Požadovaná znalost němčiny: 

 • němčina na komunikativní úrovni, abyste se domluvili s kolegy a nadřízenými

 

Nabízíme: 

 • rozmanitou a perspektivní práci na plný úvazek (s několika českými kolegy)
 • důkladné zapracování a odměnu odpovídající výkonu – nástupní mzda 16,00 eur/h plus diety jsou samozřejmostí
 • ubytování je zpravidla v jednolůžkových pokojích a společná doprava na stavbu z Hohenmölsenu je zajištěna služebním vozem

 

Vzbudili jsme Váš zájem? 

V tom případě nám zašlete přihlášku s kompletními podklady o uchazeči – důležité: pokud možno prosíme v německém jazyce – e-mailem na: torsten.haentzsch@liesen.com

Poštovní adresa: 

LIESEN...alles für den Bau GmbH 
Im Gewerbegebiet 10
06679 Hohenmölsen 

Tel.: +49034441399732
E-mail: torsten.haentzsch@liesen.com

www.liesen.com

GeoMap: 

Geolocation is 51.15215749999999, 12.1206004

Firma-Name: LIESEN...alles für den Bau GmbHStrasse/Nr.: Im Gewerbegebiet 10PLZ: 06679Stadt: HohenmölsenLand-DE: NěmeckoSasko-AnhaltskoUntertitel: Lokalita: 06679 Hohenmölsen (blízko Lipska), Sasko-Anhaltsko – týdenní montážní práce po celém Německu – ubytování v jednolůžkových pokojíchLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk na komunikativní úrovniTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Pondělí, Květen 27, 2024 to Sobota, Červenec 27, 2024Telefon: +49034441399732E-Mail: torsten.haentzsch@liesen.comWebseite: www.liesen.comKontaktperson: Torsten HäntzschThemen/témata: Práce v zahraničíPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Doprava, logistika a zásobováníStavebnictví a realityBranže/Profese: ŘidičŘidič kamionuAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: LIESEN...alles für den Bau GmbH, Im Gewerbegebiet 10, 06679 HohenmölsenLand: DeutschlandTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: von: 16.00Monat/Stunde: € hrubého / hodinaAnzeigen-Vorschau: an

Mechanik motorových vozidel pro přepravní společnost (m/ž/jiné) - Bavorsko

 

My, rodinná firma Strähuber Spedition Transporte GmbH v Oberschneidingu, PSČ 94363, hledáme k nástupu ihned 

mechanika motorových vozidel (m/ž/jiné)

pro naši přepravní společnost se 30 nákladními vozidly.

 

 

Co Vás čeká:

 • provádění výměn pneumatik a olejů
 • diagnostika a opravy mechanických problémů (větší a rozsáhlejší opravy se provádějí ve specializovaných dílnách)
 • údržbářské činnosti v areálu společnosti
 • poruchová služba pro naše vlastní nákladní vozidla 
 • možnost zajištění ubytování
 • dobrá firemní atmosféra

 

Co očekáváme:

 • odborné vzdělání v oboru automechanik nebo alespoň manuální zručnost
 • rádi pracujete samostatně (odstraňování závad, analýza a odstraňování nedostatků)
 • znalost německého jazyka pro komunikaci

 

Kontakt:

V případě zájmu se budeme těšit na Vaše přihlášky buď telefonicky na čísle 0049 (0) 9426/1099 nebo e-mailem na: spedition@straehuber.com

Strähuber Spedition Transporte GmbH Reißing
Straubinger Weg 1
94363 Oberschneiding

Telefon: 0049 (0) 9426/1099 

E-mail: spedition@straehuber.com

GeoMap: 

Geolocation is 48.75481, 12.64652

Firma-Name: Strähuber Spedition Transporte GmbH ReißingStrasse/Nr.: Straubinger Weg 1PLZ: 94363Stadt: OberschneidingLand-DE: NěmeckoBavorskoPříhraniční region Česko-BavorskoDolní Bavorsko (Niederbayern)StraubingDeggendorfUntertitel: Sídlo firmy: Oberschneiding (mezi Straubingem, Deggendorfem a Dingolfingem), Dolní Bavorsko - nástup možný ihnedLogo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk na komunikativní úrovniTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Pondělí, Květen 27, 2024 to Sobota, Červenec 27, 2024Telefon: 0049 (0) 9426/1099 E-Mail: spedition@straehuber.comKontaktperson: Xaver SträhuberThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí bez agenturyPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu bez agenturyPráce v Německu u hranicPráce v Německu: pendleřiPráce v Německu: přeshraniční pracovníciPráce v Německu na denní dojížděníPráce v Německu pro ženyPráce v Bavorsku pro ČechyPráce v Bavorsku ihnedPráce v Bavorsku u hranicPráce v Bavorsku: pendleřiPráce v Bavorsku pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Auto - motoDoprava, logistika a zásobováníŘemeslné a manuální práceBranže/Profese: AutomechanikMechanik nákladních vozidelMechatronikAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Strähuber Spedition Transporte GmbH Reißing, Straubinger Weg 1, 94363 OberschneidingLand: DeutschlandTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: Monat/Stunde: Podle vzájemné dohodyAnzeigen-Vorschau: an

Kunststoffverarbeiter / Kunststoffbeschichter + Helfer, Österreich

GeoMap: 

Geolocation is 46.91838, 15.40048

Firma-Name: Gödl Kunststoffverarbeitung GmbHStrasse/Nr.: Dietersdorf 20PLZ: 8142Stadt: Dobl-ZwaringLand-AT: ŠtýrskoŠtýrský Hradec (Graz)Untertitel: Firmenstandort: 8142 Dobl-Zwaring (in der Nähe von Graz), Steiermark - Arbeitsort: Einsatz in ganz ÖsterreichLogo: Datum: Pátek, Květen 24, 2024 to Středa, Červenec 24, 2024Telefon: +43 676 913 93 67E-Mail: info@goedl.atWebseite: www.goedl.atThemen/témata: Práce v zahraničíPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Gödl Kunststoffverarbeitung GmbH, Dietersdorf 20, 8142 Dobl-ZwaringLand: ÖsterreichTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: Anzeigen-Vorschau: an

Elektrikáři, instalatéři, stavitelé ventilace a zruční řemeslníci - Německo

 

Hledáme

Elektrikáře, instalatéra, stavitele ventilace a zručné řemeslníky

 

 

Nabízíme našim zaměstnancům

 • 4-denní týden od pondělí do čtvrtka
 • rezervace ubytování pro zahraniční pobyty
 • platy až do 3.500,00 €
 • dovolená 30 dní
 • odměna 5,00 € za každou pracovní hodinu
 • výběr služebního vozu na dojíždění nebo příplatek
 • hradíme náklady na pohonné hmoty na cestu do práce
 • dovolene a vánoční bonusy
 • ochranné pomůcky zdarma a dotace na pracovní oděvy
 • zaměstnaneckou prémii (zdravotní prémie)
 • u nás pracujete se sadou kvalitního značkového nářadí
 • služba na zavolání i mimo pracovní dobu
 • školení zaměstnanců

 

Tím získáte nejlepší možné podmínky

 • ukončené vzdělání např. jako elektrikář, instalatér a pod.
 • zručného řemeslníka s pracovními zkušenostmi
 • týmová práce, ochotny přístup k práci
 • řidičský průkaz skupiny B
 • připraven k montážní práci v Německu

 

Kontakt: 

V případě zájmu životopis na email: info@mlk.bayern

GeoMap: 

Geolocation is 50.27136100000001, 11.9222545

Firma-Name: Montagelösungen Kessler GmbHStrasse/Nr.: Ziegeleistraße 5PLZ: 95145Stadt: OberkotzauLand-DE: NěmeckoBavorskoPříhraniční region Česko-BavorskoHorní Franky (Oberfranken)HofUntertitel: Montážní práce po celém Německu - znalost němčiny není podmínkou - nástup možný ihnedLogo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Výhodou, ale není podmínkouTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Sobota, Květen 18, 2024 to Středa, Červenec 17, 2024Telefon: 0049 (0)15732866067E-Mail: info@mlk.bayernWebseite: www.mlk.bayernThemen/témata: Práce v zahraničíPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Německu s ubytovánímFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Elektrotechnika a energetikaŘemeslné a manuální práceStavebnictví a realityBranže/Profese: ElektrikářInstalatér/topenářMechanik zařízení v oblasti sanitární, vytápěcí a klimatizační technikyMontérŘemeslník (různá řemesla)AddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Montagelösungen Kessler GmbH, Ziegeleistraße 5, 95145 OberkotzauLand: DeutschlandUnternehmensseite-Bewerber: https://www.mlk.bayern/bewerben/TOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: von: 3500.00Monat/Stunde: € hrubého / měsícAnzeigen-Vorschau: an

Dispečer / plánovač dopravy (m/ž/jiné) pro logistické služby v Česku a na Slovensku – pracoviště v Německu

Jsme perspektivní, silně expandující společnost vedená svým vlastníkem a sídlíme v Kaufbeurenu. Klíčová kompetence firmy spočívá ve vývoji, projektování a realizaci komplexních logistických řešení v oblasti smluvní a přepravní logistiky, systémově řízené přepravy kompletních nákladů a kusového zboží v západní a východní Evropě.

Ze znalostí a mezinárodních služeb společnosti AVENTO LOGISTICS Internationale Speditions GmbH profitují zákazníci v celé Evropě. K našim zákazníkům patří mezinárodní koncerny i střední a malé podniky z chemického, automobilového, papírenského, ocelářského a strojírenského průmyslu, z oblasti IT, obchodu, služeb a stavebnictví.

 

Abychom mohli naplnit naše úkoly a posílit náš tým, hledáme k nejbližšímu možnému termínu nástupu pro sídlo firmy v Kaubeurenu, D-87600
zaměstnance/-kyni na pozici

Dispečer / plánovač dopravy (m/ž/jiné) pro logistické služby v Česku a na Slovensku  Pracoviště: Kaufbeuren, Bavorsko

 

Jako přímá kontaktní osoba našich zákazníků víte, jak naplnit jejich požadavky s využitím vysoce kvalitní organizace a koordinace. Zaměřujeme se na kvalifikované odborníky s dobrou znalostí v oblasti exportu, importu, dispozice a klientského poradenství.

 

Náplň práce:

 • spolupráce s mezinárodním týmem v aktivním, dynamickém prostředí
 • zajištění včasných dodávek pro naše zákazníky při optimálním vytížení nákladních vozidel
 • vyjednávání o nákupu a prodeji
 • plánování dodavatelských zakázek a samostatná kontrola úspěšnosti pomocí našeho řídícího a informačního systému
 • organizace a odbavení kompletních i dílčích zásilek v mezinárodní silniční přepravě
 • samostatné vyřizování administrativních úkolů

 

Váš profil:

 • máte dokončené odborné obchodní vzdělání, ideálně jako obchodník/-ce v oblasti dopravy, nebo jiné odpovídající vzdělání/kvalifikaci se zaměřením na export-import, clo, logistiku, marketing, popř. dispozici
 • dobrá znalost němčiny, mateřský jazyk čeština nebo slovenština
 • další jazykové znalosti v jednom či více jazycích jsou ideální a vítané
 • vyznáte se v práci s aktuálními verzemi aplikací balíčku MS Office
 • jste odolní vůči zátěži, flexibilní a máte smysl pro týmovou spolupráci

 

Co Vám nabízíme:

 • motivující a rozmanitou činnost v úspěšném a stále rostoucím podniku s mezinárodní působností a lokální zakotvením
 • stabilní, dlouhodobé a moderní pracovní místo a velmi dobrou firemní atmosféru
 • fundované a na praxi zaměřené zapracování s osobním mentorem a odborným trenérem
 • otevřenou, konstruktivní diskusní kulturu s plochou hierarchií a krátkými rozhodovacími procesy
 • možnost další kvalifikace ve formě interních školení a tréninků
 • pravidelnou pracovní dobu (pondělí až pátek mezi 8 a 17. hodinou, žádná práce na směny, žádná práce o víkendech)
 • atraktivní sociální benefity a pravidelné firemní a týmové eventy

 

Upozornění:

U nabízené pracovní pozice je pracoviště v bavorském Kaufbeurenu. Práci nelze provádět z domácí kanceláře, ale je nutné přestěhování do blízkosti sídla naší společnosti.

 

Kontakt:

Své přihlášky s kompletními podklady o uchazeči s uvedením nejbližšího možného termínu nástupu a představy o platu zasílejte prosím na:

AVENTO LOGISTICS Internationale Speditions GmbH, z. Hd. Herrn Kirsanov, o.kirsanov@avento-logistics.de

 

Další nabídky na našich webových stránkách: www.avento-logistics.de

GeoMap: 

Geolocation is 47.89435899999999, 10.6401094

Firma-Name: AVENTO LOGISTICS Internationale Speditions GmbHStrasse/Nr.: Schelmenhofstr. 1aPLZ: 87600Stadt: KaufbeurenLand-DE: NěmeckoBavorskoŠvábsko (Schwaben)Untertitel: Místo výkonu práce: 87600 Kaufbeuren, Bavorsko (mezi Mnichovem a Lindau) - požaduje znalost němčiny a přestěhování do Německa - nástup možný ihned Logo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Dobrá (B2)Český jazyk - Na úrovni rodilého mluvčíhoTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Pátek, Květen 17, 2024 to Pondělí, Září 16, 2024Telefon: +49 (0) 8341 96577 - 0E-Mail: o.kirsanov@avento-logistics.deWebseite: www.avento-logistics.deKontaktperson: Oleg KirsanovThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí bez agenturyPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu bez agenturyPráce v Německu pro ženyPráce v Bavorsku pro ČechyPráce v Bavorsku ihnedPráce v Bavorsku u hranicPráce v Bavorsku pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: AdministrativaDoprava, logistika a zásobováníBranže/Profese: Administrativní pracovníkDisponentAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: AVENTO LOGISTICS Internationale Speditions GmbH, Schelmenhofstr. 1a, 87600 KaufbeurenLand: DeutschlandTOP-Angebot: Ist TOP AngebotBenachrichtigung-Gesendet: Monat/Stunde: Podle vzájemné dohodyAnzeigen-Vorschau: ausKommentare: Laufzeit: 4 Monate als Top-Angebot

Mechatronik pro chladicí techniku - Německo

Profil společnosti:

Naše rodinná firma se může pochlubit více než 20 lety úspěchů v oblasti chladicí a mrazicí techniky. Specializujeme se na poskytování chladicích a klimatizačních řešení pro supermarkety, ale provádíme také velké množství instalací klimatizací a výstavbu chladíren. Naše společnost klade důraz na kvalitu, inovace a spokojenost zákazníků.

  Pozice: Mechatronik pro chladicí techniku (m/ž/jiné) 

 

Náplň práce: 

Jako mechatronik pro chladicí techniku budete zodpovídat za instalaci, údržbu a opravy chladicích zařízení a klimatizačních systémů v různých prostředích. Mezi vaše úkoly bude mimo jiné patřit uvádění chladicích zařízení do provozu, provádění údržbářských prací, diagnostika závad a jejich odstraňování. Kromě toho se budete podílet na koncepci a realizaci klimatizačních a chladírenských zařízení.

 

Požadavky:

 • dokončené vzdělání v oboru mechatronik pro chladicí techniku nebo srovnatelná kvalifikace
 • dobré znalosti v oblasti chladicí techniky a klimatizací
 • zkušenosti s instalací, údržbou a opravami chladicích a klimatizačních systémů
 • řidičský průkaz skupiny B
 • znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
 • schopnost pracovat v týmu, iniciativa a silný smysl pro odpovědnost

 

Nabízíme:

 • stálou pozici na plný úvazek v zavedené rodinné firmě
 • rozmanitou pracovní náplň s možností dalšího rozvoje
 • firemní byt
 • motivovaný a kolegiální tým
 • mzdu odpovídající výkonu a další sociální výhody

 

Pokud hledáte zajímavou výzvu v dynamické společnosti a máte potřebnou kvalifikaci, těšíme se na vaši přihlášku.

 

Kontakt:

Přihlášky můžete zasílat přes WhatsApp nebo e-mailem na následující kontakty:

WhatsApp: +49 176 6106 3887

E-mail: info@kavakbasi.de

Těšíme se, že o sobě dáte vědět a že u nás uvítáme motivované odborníky, kteří se zapojí do našeho týmu.

 

Kavakbasi – Kälte-Klima-Technik
Oldentruper Str. 135 b
33605 Bielefeld

www.kavakbasi.de

GeoMap: 

Geolocation is 52.0114273, 8.57258

Firma-Name: Kavakbasi – Kälte-Klima-TechnikStrasse/Nr.: Oldentruper Str. 135 bPLZ: 33605Stadt: BielefeldLand-DE: NěmeckoSeverní Porýní-VestfálskoBielefeldUntertitel: Sídlo firmy: Bielefeld, Severní Porýní-Vestfálsko - firemní byt k dispozici - plný úvazek - nástup možný ihned Logo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Znalost němčiny nebo angličtiny výhodouTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Čtvrtek, Květen 16, 2024 to Neděle, Září 15, 2024Telefon: +49 176 6106 3887 (WhatsApp)E-Mail: info@kavakbasi.deWebseite: www.kavakbasi.deThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí bez agenturyPráce v zahraničí bez znalosti jazykaPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu bez agenturyPráce v Německu pro ženyPráce v Německu s ubytovánímPráce v Německu bez znalosti jazykaFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Elektrotechnika a energetikaŘemeslné a manuální práceStavebnictví a realityVýroba a průmyslBranže/Profese: MechatronikElektrotechnikMechanik zařízení v oblasti sanitární, vytápěcí a klimatizační technikyAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Kavakbasi – Kälte-Klima-Technik - Inh.: Talat Kavakbasi, Oldentruper Str. 135 b, 33605 BielefeldLand: DeutschlandTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: Monat/Stunde: Podle vzájemné dohodyAnzeigen-Vorschau: aus

Haushandwerker (Maler) - Frankfurt (Oder), Deutschland

Haushandwerker (Maler) gesucht

Die GEFI ist ein eingetragener (kleinerer) Handwerksbetrieb mit Schwerpunkt im Bereich Sanitärhandwerk, Trockenbau, Maler- sowie Gebäudereinigung und seit über 15 Jahren in Frankfurt (Oder), zum Teil auch in Berlin, tätig.

Es werden insgesamt 9 Mitarbeiter/innen beschäftigt, die alle seit mehreren Jahren im Unternehmen tätig sind.

 

Anforderungen / Qualifikation

Wir suchen einen Mitarbeiter/in, der/die aus dem Bereich des Maler- und Lackierhandwerkes kommt und über entsprechende Fachqualifikationen verfügt.

Deutschkenntnisse sind nicht zwingend erforderlich, da bereits ein Vorarbeiter aus im Betrieb arbeitet und die Arbeitseinweisung in polnischer Sprache erfolgen kann.

Stellenbeschreibung

Die Malerarbeiten beziehen sich auf die Sanierung von Fassaden, Renovierung von Wohnungen, das Streichen von Fenstern sowie Putz- und Dämmarbeiten.

Vergütung

Wir bieten eine Vergütung in Höhe von 13,00 EUR pro Stunde während der Probezeit. Anschließend erfolgt eine leistungsgerechte Erhöhung.

Kontakt

Wir bitten um Bewerbungen per E-Mail an m.kueck@gmx.net, per Post an:

GEFI Gesellschaft für Immobilienservice GbR, Flottwellstraße 16, 10785 Berlin, oder per Telefon: 0493025940; +491736020040.

Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Deutschkenntnisse - nicht notwendigTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Úterý, Květen 14, 2024 to Neděle, Červenec 14, 2024Themen/témata: Práce v zahraničíPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Řemeslné a manuální práceStavebnictví a realityBranže/Profese: Malíř/natěračŘemeslník (různá řemesla)AddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: Anzeigen-Vorschau: an

Malíři / Omítkáři (m/ž), Sasko

 

K nejbližšímu možnému termínu hledáme motivované zaměstnance jako

malíře / omítkáře (m/ž).

Uvítáme i zkušené pracovníky přicházející z jiného oboru. Pracovní nasazení v rámci celého Německa.

 

Nabízíme:

 • pravidelné střídání pracovních dnů a volna (10 dní práce – 4 dny volno)
 • mzdu podle tarifu
 • stabilní zaměstnání (stálý pracovní poměr v případě vhodnosti)
 • příplatek na dovolenou
 • 30 dní dovolené

Oblast Vaší činnosti zahrnuje omítkářské práce. Nástup podle dohody.

 

Měli byste mít:

 • základní znalost němčiny pro lepší porozumění
 • radost z práce v týmu
 • řemeslnou zručnost
 • řidičské oprávnění skupiny B

 

Vzbudili jsme Váš zájem?

Pak neváhejte a pošlete nám podklady o sobě (prosím uveďte své telefonní číslo) e-mailem na:

muellereurobaugmbh@t-online.de

nebo poštou na:

 

Müller Euro Bau GmbH
Untere Hauptstr. 85
09241 Mühlau

GeoMap: 

Geolocation is 50.9090639, 12.764159800000016

Firma-Name: Müller Euro Bau GmbHStrasse/Nr.: Untere Hauptstr. 85PLZ: 09241Stadt: MühlauLand-DE: NěmeckoSaskoSaská Kamenice (Chemnitz)Untertitel: Firemní sídlo: Mühlau (nedaleko Chemnitzu) - pracovní nasazení v rámci celého Německa - nástup možný ihnedLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Mírně pokročilá (A2)Typ úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Středa, Květen 15, 2024 to Čtvrtek, Srpen 15, 2024E-Mail: muellereurobaugmbh@t-online.deWebseite: müller-euro-bau-gmbh.deThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí bez agenturyPráce v zahraničí bez znalosti jazykaPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu bez agenturyPráce v Německu u hranicPráce v Německu pro ženyPráce v Německu s ubytovánímPráce v Německu bez znalosti jazykaPráce v Sasku pro ČechyPráce v Sasku ihnedPráce v Sasku u hranicPráce v Sasku s ubytovánímPráce v Sasku bez znalosti jazykaFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Řemeslné a manuální práceStavebnictví a realityBranže/Profese: Malíř/natěračŘemeslník (různá řemesla)ZedníkDělník ve stavebnictvíOmítkářAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Müller Euro Bau GmbH, Untere Hauptstr. 85, 09241 MühlauLand: DeutschlandTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: Monat/Stunde: V závislosti na kvalifikaciAnzeigen-Vorschau: ausKommentare: Laufzeit 3 Monate

Seiten