Britský následník trůnu dostane jméno Jiří, čekají bookmakeři

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 24.7.2013 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - Pro Brity je narození nového následníka trůnu událostí roku. Londýnské sázkové kanceláře vypsaly kurzy na jméno budoucího panovníka, na to, kolik bude mít princátko sourozenců či kdy se narodí Kate a Williamovi další potomek.

Budoucí britský král se nejpravděpodobněji bude jmenovat Jiří (George, kurz 2,50), tipují bookmakeři online sázkovky Unibet. Právě tak se jmenoval poslední britský král z dynastie Windsorů.

Dalšími v pořadí jsou Jakub (James, kurz 3,50) a Filip (Philip, kurz 5,00); osminásobek vynese sázka na jména Alexander a Richard.

„Vycházeli jsme z rodových jmen královské rodiny,“ prozrazuje Stanislav Jurečka z Unibetu zdroj informací sázkových bookmakerů.

Kate s Williamem budou mít celkem tři nebo více dětí. Alespoň to vyplývá z kurzu 1,40 vypsaného na počet dětí, které bude mít královský pár počátkem roku 2016. Na možnost, že by měli jen dvě děti, vypsala sázková kancelář kurz 2,50, nejméně pravděpodobné je, že by jejich potomek byl jedináčkem (kurz 4,00).

Druhé dítě porodí Kate už v roce 2015, tipuje Unibet s kurzem 2,50. Druhou možností je rok 2017 a pozdější (kurz 2,75), narození sourozence v roce 2016 zvěstuje kurz 3,00 a nejméně pravděpodobná je možnost, že by další porod proběhl už v příštím roce (kurz 3,50).

Více kurzů na http://www.unibet.com/betting#/group/2000055146/category/0

: :

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it,www.unibet.be,www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions,www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,2 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: sázky, Unibet | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
e.vox's picture
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Tschechische Republik
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024