Ligové dostihy vyhraje o krk před Spartou Plzeň

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 17.7.2013 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 17. 7. 2013: Sparta i počtvrté v řadě ostrouhá, ligový titul obhájí Plzeň. Tak vidí nejvyšší českou fotbalovou soutěž bookmakeři internetové sázkové kanceláře Unibetu, kteří pár dní před startem ligy vypsali kurzy na jejího celkového vítěze a do čela startovního pole umístili svěřence Pavla Vrby.

Plzeňští mají v kurzu 2,3 podle Unibetu nejvyšší šance na zisk nejcennější domácí fotbalové trofeje, zatímco sparťanské šance na titul bookmakeři vyjádřili kurzem 2,5. Na opačném pólu jsou největšími outsidery oba nováčci Znojmo a Bohemians, jejichž nečekaný úspěch by sázkařův vklad zpětisetnásobil.

„V Česku převládá názor, že Sparta už letos musí konečně ligu vyhrát, ale my si to prostě nemyslíme,“ prohlašuje manažer Unibetu Stanislav Jurečka. „Podle našeho názoru má Plzeň lepší i širší kádr a co se jí možná nebude dostávat na hladu po vítězství, to mladý sparťanský tým vykompenzuje svou nezkušeností.“

To, že bude na Spartu vyvíjený maximální tlak, potvrzuje i někdejší sparťanský kanonýr Horst Siegl. „Titul přeji každému týmu, protože jde o neuvěřitelně krásný zážitek. Sám jich pár mám a vím, jaký je to pocit. Hlavně si přeji, aby byl nový ročník podobný, jako ten předešlý, kdy se více týmů bude rvát o titul až do posledního kola. Povinností je ale titul na Letné,“ nebere si servítky útočník, který pohár pro vítěze ligy zvedal nad hlavu jedenáctkrát.

Podle Siegla by do boje o titul vedle dvou hlavních favoritů na linii Štruncovy sady – Letná mohly promluvit i týmy Liberce (kurz 11) nebo Jablonce (kurz 15), které podle bookmakerů Unibetu číhají jako černé koně ve stínu největších favoritů. Šance následujícího tria Mladá Boleslav – Olomouc – Slavia jsou v kurzu 25 spíše v rovině velmi odvážných nápadů.

::

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it,www.unibet.be, www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions,www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,2 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: sázky, Unibet | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
e.vox's picture
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Tschechische Republik
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024