Personální agentura Předvýběr.CZ je generálním partnerem superligové florbalové Mladé Boleslavi

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 30.7.2020 | Sport, volný čas, zábava

Mladá Boleslav (Pressweb) - 30. 7. 2020: Po třech sezónách partnerství personální agentura Předvýběr.CZ vstupuje do sezóny 2020/21 jako titulární partner mladoboleslavských florbalových družstev. Špičkový sportovní tým bude pod novým názvem Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav cílit na nejvyšší mety nejen v domácí soutěži.

Předvýběr.CZ se stává generálním partnerem pro nastávající dva roky, součástí dohody je také opce na další spolupráci.

„Zažil jsem radost z mistrovského titulu v roce 2018 a vůbec to nevnímám jako klišé, když řeknu, že jsme byli vždy hrdým partnerem klubu. S radostí si v novinách nebo na internetu přečtu, že Bolka zase vyhrála. Příležitost stát se generálním partnerem mě překvapila, zároveň potěšila a nakopla k tomu, abych si řekl: Proč ne? Moc se těším na další spolupráci s klubem, ve kterém vidím férovost, čistotu a spoustu lidí zapálených do florbalu,“ říká ředitel Předvýběru.CZ František Boudný.

Personální agentura je partnerem mladoboleslavského klubu od sezóny 2017/18. „Cítím, že naše nové generální partnerství se přirozeně propojuje s rozvíjejícími se aktivitami Předvýběru.CZ v našem regionu a jsem rád, že i v této nejisté době jsme se dohodli na víceleté spolupráci. Věřím, že s úspěšnou a rychle rostoucí značkou Předvýběr.CZ se i nám podaří navázat na naši úspěšnost a budeme společně zažívat vítězství a úspěchy,“ doplňuje generální manažer klubu Tomáš Pacák.

Florbal Mladá Boleslav hraje nepřetržitě od sezóny 2004/05 nejvyšší soutěž mužů. V sezóně 2017/18 se stal mistrem České republiky. Kromě toho získal ve třech sezónách stříbrné medaile a čtyřikrát se stal vítězem Poháru Českého florbalu. V týmu nastupuje mnoho českých reprezentantů a hráčů se zkušenostmi ze zahraničních angažmá.

::

Předvýběr.CZ je česká personální společnost, která působí na trhu od roku 2008. Soustředí se na předvýběr vhodných kandidátů, kdy oslovuje uchazeče přes online pracovní portály, online databáze a rozsáhlou interní databázi kontaktů. O kvalitní vyhledávání a relevantnost kandidátů se stará 30 zaměstnanců pracujících v pražské centrále a v regionálních kancelářích na Vysočině, v Brně a v Ostravě. Předvýběr.CZ je generálním partnerem klubu Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav, partnerem fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava a podporuje činnost Nadačního fondu Toník. Jako partner Hráčské fotbalové unie pomáhá profesionálním sportovcům se začleněním do běžného života po ukončení kariéry.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
e.vox's picture
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Tschechische Republik
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024