Cyklistickým maratoncem Vysočiny roku 2023 se stal Jan Pechek

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 27.5.2023 | Sport, volný čas, zábava

Kněžice (Pressweb) - 27. 5. 2022: Za necelých osmaosmdesát minut si dojel do cíle pro zlatou medaili Jan Pechek (ročník 1994), který se tak poslední květnovou sobotu stal vítězem 18. ročníku Předvýběr.CZ Bike Maratonu Vysočina 2023.

Devětadvacetiletý Jan Pechek se startovním číslem 21 pochází z Vlasenice. Cílovou pásku prorazil s časem 1:27:21. „Na kopcích trochu foukalo. Jinak to byla celkem rychlá trať,” reagoval v cíli Jan Pechek, který od pátého kilometru jel závod sólo s průměrnou rychlostí 29 kilometrů za hodinu.

Stříbro vyhrál předloňský vítěz Karel Dlouhý (1984) s časem 1:29:10, loni zlatý Radek Roupec (2001) s časem 1:31:22 skončil pátý.

Pravý maraton odstartoval šéf Senátu

Hlavní závod už tradičně odstartoval v jedenáct hodin významný rodák z Vysočiny ‒ předseda Senátu Parlamentu České republiky Miloš Vystrčil.

Osmnáctý ročník měl dvě novinky: trať byla dlouhá poctivých maratonských 42,195 kilometrů. „Vrátili jsme se do lesů, kam jsme dřív nemohli kvůli kůrovci, a tak jsme chtěli, aby se závodníci pořádně projeli po Vysočině,” uvedl František Boudný, jeden ze spoluorganizátorů a ředitel personální agentury Předvýběr.CZ, která je generálním partnerem. Druhou změnou bylo přesunutí dříve podzimního závodu na jaro. „Reagovali jsme na podněty cyklistů, kteří se po prázdninách už cítí přesycení nejrůznějšími závody,” vysvětlil František Boudný.

Bike Maraton na Vysočině pořádá Cykloklub Kněžice od roku 2006. Partnerem pitného režimu byl Rodinný pivovar Bernard, hlavními partnery nákupní centrum Citypark Jihlava a stavební firma START Zelený. Čipovou časomíru a online registraci zajistila společnost Ptime. 

::

Předvýběr.CZ je česká personální společnost, která působí na trhu od roku 2008. Soustředí se na předvýběr vhodných kandidátů, kdy oslovuje uchazeče přes online pracovní portály, online databáze, rozsáhlou interní databázi kontaktů a sociální sítě. O kvalitní vyhledávání a relevantnost kandidátů se stará 60 zaměstnanců pracujících v pražské centrále a v regionálních kancelářích na Vysočině, v Brně a v Ostravě. Personální agentura je generálním partnerem klubu Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav a generálním partnerem Předvýběr.CZ Bike Maratonu Vysočina. Podporuje činnost spolku Dobré víly dětem, ústavu Cesta z krize, ženský pěvecký sbor Akordum a sportovní výzvu Kolo pro Adama neziskové organizace Černí koně. Je členem Česko-německé obchodní a průmyslové komory.

Region: Vysočina

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
e.vox's picture
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Tschechische Republik
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024