Na Smíchově vyrostou moderní byty. Vilapark Klamovka nabídne metropolitní bydlení s přírodou na dosah ruky

Zadavatel: Janák Karel | 28.6.2022 | Reality, bydlení

Soukromý bytový fond Prahy nabízí mnohé a leckdy netušené, ale příležitosti k bydlení v centru – a přitom v bezprostřední blízkosti přírody – jsou poměrně vzácné. Jednou z mála výjimek je atraktivní developerský projet Vilapark Klamovka. Smíchovské nové byty budou jasnou volbou nejen pro náročné rodiny s dětmi.

Při hledání nového domova hrají hlavní roli dva stěžejní faktory – kromě standardů samotného bytu je rozhodující také kvalita lokality. Projekt Vilapark Klamovka dostává plný počet bodů v obou disciplínách, protože nabízí moderní, funkční a osobité bydlení v lukrativní části metropole. Kombinace perfektní občanské vybavenosti, dopravní dostupnosti a proslulého parku Klamovka prakticky pod okny, to je vážně silný argument, proč se o byty k prodeji na Praze 5 zajímat blíže.

Projekt Vilapark Klamovka realizuje zkušený developer Metrostav Development ve spolupráci s renomovanými architekty z City Work Architects. Již od samotného počátku byl koncipován tak, aby nabídl dvě odlišné varianty bydlení – moderní městské viladomy s výhledem na Prahu na severní straně a nízkopodlažní zástavbu vhodnou pro idylický rodinný život.

Všichni budoucí rezidenti pak získají přístup do soukromé zahrady s velkými stromy a popínavou zelení. A když je kvetoucí louka omrzí, můžou se vydat po veřejné stezce, která tvoří přirozenou hranici mezi zástavbami, do navazujícího parku Klamovka.

V rámci unikátního developerského projektu se na trh dostává 117 bytových jednotek situovaných do 8 budov. Do nabídky se kromě běžných dispozic 1+kk až 4+kk dostaly také velkorysé penthousy 5+kk umístěné v nejvyšších patrech rezidence.

Bližší informace včetně termínů plánovaného dokončení či kolaudace, aktuální ceník a náležitosti ohledně financování najdete na stránkách vilaparklamovka.cz.

Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Kontaktní osoba: Janák Karel
janak@jakopes.cz
Služby PR, reklamy a linkbuildingu na internetu.