Výtečná lokalita, skvělá investice: další etapa Bytů na Vackově v Praze zahájena

Zadavatel: Janák Karel | 25.6.2022 | Reality, bydlení

Těžko najít v metropoli lepší místo, než je Žižkov, k tomu horní oblast, která je dnes známá pod názvem Vackov. Maximálně dostupná lokalita, která nabízí příjemné žití v Praze se všemi službami na dosah ruky, se může stát domovem každého.

Společnost Metrostav Development totiž zahájila prodej jednotek v nové etapě výstavby v rámci Bytů na Vackově a katalog čítá neskutečných 163 položek, přičemž jsou volné garsoniéry i byty pro dvojice či velké rodiny. Stačí si vybrat!

Svět zvaný Žižkov

Dříve byl třetí pražský obvod defavorizovanou čtvrtí, kde se skrývaly různé živly. To však už desetiletí neplatí a Žižkov zažívá nebývalý rozkvět spolu s rozvojem infrastruktury a služeb občanské a sociální vybavenosti. Čtvrť se stala pulzujícím místem a vyhledávanou lokalitou pro život, není proto divu, že projekt Byty na Vackově dostal zelenou k rozšíření o další čtyři bytové domy. Stávající etapa tak navazuje na předchozí domy, které vévodí ulicím Malešická, Rixdorfská nebo Olgy Havlové.

Nabídka pro každého

V katalogu jednotek, které jsou určené k prodeji, se nachází byty od garsoniér po rozsáhlé 5+kk s výměrou přes 109 metrů čtverečních a balkonem. Kromě toho se nabízí také ostatní dispoziční řešení 2+kk až 4+kk, přičemž k bytům přináleží zmíněný balkon, dále předzahrádka nebo terasa. Některé mají k užití komoru v nadzemním podlaží či garážové stání v podzemí, které se dokupuje za ceny od 400 tisíc korun bez DPH.

Blízkost zeleně i kvalitní standardy

Jaké jsou další přednosti nových bytů na Praze 3? Kromě výtečné lokality a blízké zeleně několika žižkovských parků také minimalistická architektura, za kterou stojí architektonický ateliér KAAMA. Dalším benefitem nových bytů jsou vysoké a kvalitní standardy vybavení. Noví majitelé jednotek si mohou vybrat z šesti různých dekorů vinylových podlah v obytných místnostech nebo šesti dekorů velkoformátových obkladů a dlažby. Perlou bytů jsou pak vstupní a interiérové dveře značky LIGNIS.

Obrázky:
AnhangGröße
Image icon pressweb.cz_byty_navackove_01.jpg32.61 KB

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Kontaktní osoba: Janák Karel
janak@jakopes.cz
Služby PR, reklamy a linkbuildingu na internetu.