Správa činžovních domů dokáže pomoci se spravováním těch největších nemovitostí

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 2.6.2021 | Reality, bydlení

Správa činžovních domů je skupinou služeb, které jsou přizpůsobeny pro kompletní správu nad tímto druhem nemovitostí. Je určena pro všechny od jejich majitelů, přes investory a developery až pro samotný bytová družstva nebo spolky majitelů bytů. Slouží především k tomu, aby dokázala fungovat jako prevence nepříjemností, které se s pronájmy nemovitostí mohou velice často pojit. V dnešním článku si shrneme základní aspekty bezpečí, které vám správa od realitních kanceláří jako happyhouse-sprava.cz mohou nabízet.

Nemějte již strach o svůj majetek a o plnění smluv

Jednou z nejčastějších věcí, které končí ztrátou financí nebo majetku, je právě ubytování nepoctivých nájemníků. I když by se na první pohled mohlo zdát, že tento nezdravý „trend“ v České republice víceméně vymizel, tak je bohužel stále ohromné procento lidí, které se ubytuje s cílem neplnit svoje závazky nebo dokonce porušovat cizí majetek. Správa nemovitostí vám v tomto ohledu může být silným partnerem. Díky pomoci odborníků má totiž dostatek prostředků k boji s takovými lidmi a dokáže vám tak ušetřit spoustu peněž i povinností.

Kompletní vedení účetnictví a agendy za vás

Vedle těchto rizik je potom stejně nepříjemnou součástí každého podnikání papírování. Konkrétně v České republice je to opravdu žhavé téma, protože je u nás poměrně dost složitá byrokracie ve všech oborech obchodu a podnikání.

Určitě tak oceníte možnost, kdy budete mít za zády skupinu zkušených účetních a ekonomů. Správa činžovních domů vám dokáže nabídnout bezpečí nejen v tomto ohledu, ale také v případě kdy bude potřeba dokládat historii různých dokladů nebo smluv. Ta je totiž potřeba dokládat až sedm let zpětně při případné finanční kontrole a bývá nejčastějším důvodem obtíží.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Tschechische Republik
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667