Důvody, díky nimž byste měli věřit profesionálním nádržím na paliva

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 2.6.2021 | Auto-moto, logistika

Potřeba profesionální nádrže na paliva je velice specifická pro konkrétní společnosti a ne každá je navíc potřebuje zcela bezpodmínečně. Rozhodně všichni, kteří je později od profesionálních distributorů jako eurotankdiesel.cz, časem dokáží ocenit veškeré výhody a klady přístupu k vlastnímu palivu kdykoliv přímo na firmě. Tyto nejdůležitější výhody vám pochopitelně dnes řekneme.

Mnohem lepší plánování trasy

Spousta společností se musí potýkat s tím, že má vozový park vystrčený na kraji hlavní části měst nebo dokonce dál od hlavního tahu. Jakmile je potom k jakémukoliv plánování potřeba přičítat ještě kilometry a desítky minut strávený cestou na benzínovou pumpu a zpátky, tak je celkové plánování mnohem složitější. To se vám už s nádrží přímo na firmě stávat rozhodně nebude a časem zjistíte, že je nádrž dokonce i obrovskou časovou úsporou.

Nádrže na paliva dokáží pomoci s hlídáním financí

Hlídání financí je potom druhá věc, proč se vyplatí nádrže na naftu mít přímo v sídle společnosti. Cena paliva přímo u vás se pochopitelně nemění tak dynamicky, jako například na benzínových pumpách, protože dlouhodobí odběratelé mají pochopitelně fixní ceny oproti jinak pružnému vývoji na trhu s ropnými produkty. Propočítávání náročnosti jednotlivých vozů a řidičů na kilometr zakázky tak bude mnohem jednodušší, než mohlo být kdykoliv předtím.

Přesný dohled nad každým vozem zvlášť

Nádrže na naftu určené pro společnosti jsou specifické také tím, že se k nim přistupuje identifikačním magnetickým čipem. Jakmile je nemáte, tak se tankovací proces vůbec nespustí. Každý čip je přitom jednoznačně identifikovatelný a eviduje se u něj kompletní odběr. Můžete tak mít jednoduše ke každému vozu nebo konkrétnímu řidiči přiřazený čip, díky němuž budete pevně kontrolovat odběry u každého automobilu zvlášť.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Tschechische Republik
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667