Designová koupelna nemusí stát majlant, stačí dobré nápady

Zadavatel: Janák Karel | 23.6.2022 | Reality, bydlení

Co je drahé, to je dobré? Nemusí tomu tak být vždy, tím spíše na poli koupelnového designu, kde hraje prim především dobrý nápad. Rekonstrukce koupelny se vzhledem k omezeným finančním rozpočtům často smrskne na obložení jinými obklady a dlažbou, přitom vše zůstává při starém. Koupelně je možné dát glanc bez přílišných nákladů a stavebních úprav, které bývají vyčerpávající. Čím ozvláštnit malý prostor, aby vyhovoval po funkční stránce, k tomu dobře vypadal? Inspirujte se tipy designérů!

Výměna obkladů a dlažby? Zbytečné!

Zdají se obklady zastaralé nebo zašedlá? Namísto jejich nákladné a pracné výměny se mohou nechat profesionálně vyčistit, nový vzhled pak dodá výmalba nebo použití tapet, kterým nevadí zvýšená vlhkost. Toto řešení je možné především u koupelen, kde hraje vůdčí roli bílá, béžová nebo šedá barva. Zajímavosti dodá též nový koupelnový nábytek, kdy kromě bílého se nabízí i v černé barvě nebo v provedení dub. Široký výběr je na stránkách HeavenShopu, který se specializuje na bytový design.

Baterie nejsou jen funkční

Jaké další prvky zpříjemní pobyt v koupelně? Podle odborníků rozhodně změní celkový vzhled baterie nebo sprchové sety, které mohou být v moderním i vintage provedení. V poslední době jsou oblíbené také termostatické, které šetří energii a umožňují okamžité nastavení teploty vody. U všech baterií je možné si vybrat z klasického chromového provedení, ale také z černé, zlaté nebo bílé barvy, oblíbené jsou i grafitová, modrá nebo růžová.

Design za málo peněz? Pomocí doplňků!

Na rekonstrukci koupelny je opravdu málo peněz? Rozhodně není nic ztraceno, podle designérů mohou povznést prostor doplňky. Potěší trendy nebo spíše retro? Na výběr je mnoho druhů držáků na mýdlo, zubní kartáčky nebo toaletní papír či WC štětku, které vypadají vkusně a velmi zajímavě. Jednotný styl lze doplnit o madla nebo tyče na ručníky ve stejném dekoru nebo odpadkový koš. Ráz koupelny změní i sprchový závěs, obdobně jako koupelnový textil, ručníky, osušky a žínky.

Obrázky:
AnhangGröße
Image icon pressweb.cz_heavenshop_01.jpg22.11 KB

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Kontaktní osoba: Janák Karel
janak@jakopes.cz
Služby PR, reklamy a linkbuildingu na internetu.