Jaké jsou nejprodávanější výživové doplňky pro psy?

Zadavatel: Seokonzult.cz | 1.9.2022 | Zdraví
výživové doplňky pro psy

Každý hrdý majitel psa se snaží o to, aby jeho čtyřnohý parťák zůstal dlouho zdravý a plný energie. Ovšem stejně jako lidé, i psi potřebují k naplnění tohoto cíle řádnou stravu, a to včetně výživových doplňků pro psy. Upusťme od pamlsků, které jsou ryze na chuť a psovi nic moc nedají. Zjistěme, jaké jsou nejprodávanější výživové doplňky pro psy, které psím společníkům nejen chutnají, ale také potěší jejich zdraví.

Pro doplnění podstatných živin

„Ale já psa řádně krmím, potřebuje opravdu výživové doplňky?” ptají se mnozí majitelé. Odpovědí je: „Ano, potřebuje.” Ne všechna krmiva obsahují dostatečné množství složek, které pes ke svému řádnému a bezproblémovému fungování potřebuje. Zatímco doplněk stravy pro psy může zajistit dostatečný přísun vitamínů a minerálních složek, kloubní výživa pro psy se zase postará o bezbolestný pohyb v pozdějším věku psů i u sportovně vytížených plemen.

Při výběru vhodných doplňků pro svého čtyřnohého mazlíčka hledejte takové, které má kvalitní složení. Existují látky (jako kyselina hyaluronová, kolagen nebo glukosamin sulfát), jež by měly být součástí doplňků stravy.

Dalším kritériem při výběru bude samozřejmě i způsob aplikace nebo dávkování. Lze daný produkt přimíchat do krmné dávky, nebo je nutná jiná konzumace/aplikace výživy?

Nejen pro posílení imunity

Zatímco lidé se snaží o posilování svého imunitního systému hlavně během zimy, kdy je nápor na organismus znatelnější, u psů se o to musíme pokoušet denně. Podpora imunity i v jejich případě předchází řadě zdravotním obtížím, jež v častých případech končí i na operačním sále na veterinární klinice.

S podporou imunitního systému psů bychom však neměli začínat až ve chvíli, kdy se začíná schylovat k mínusovým hodnotám na teploměru nebo kdy pes vykazuje nějaké bolesti. Doplňky stravy jsou velice účinnou prevencí, která může nepříjemným a pro psa skutečně bolestivým scénářům přecházet.

Domnívat se, že výživové doplňky stravy pro psy jsou pouze podporou imunity je však mylné. Účinné a kvalitní produkty zasahují mnohem více, a to například cévní systém, podporují mozkovou činnost psa nebo pozitivně ovlivňují reprodukci.

Jaké tedy jsou nejprodávanější výživové doplňky pro psy?

  • Contipro Geloren DOG (buďto L-XL pro velká plemena, nebo S-M pro malé a střední psy)
  • Incapet Collagen (pro celkovou výživu i kvalitu srsti, kůže drápků a celkovou regeneraci)
Témata: pro psy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Seokonzult.cz

Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
SEO Specialista Tomáš Stýskala již od roku 2009 poskytuje služby optimalizace webových stránek, linkbuildingu a PR.
Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Tschechische Republik
info@seokonzult.cz