Nová šance pro Čechy vytěžit ze zelených superpotravin maximum - blendea.cz

Zadavatel: eMarkest, s.r.o. | 3.11.2016 | Obchod, e-commerce

Praha (Pressweb) – Český distributor doplňků výživy eMarkest, s.r.o., uvádí na trh novou, unikátní směs 4 silných zelených superpotravin Blendea ® SUPERGREENS. V Čechách stabilně stoupá prodej  výrobků ze zdraví prospěšných rostlin, proto se certifikovaný výživový poradce Peter Chodelka rozhodl v Blendea namíchat rovnou 4 z nich. Proč?

„Absolutní většina na trhu dostupných doplňků obsahuje pouze 1 silnou superpotravinu. Také fandím výtažkům ze sušených rostlinných šťáv a právě proto v Blendea spojuji hned 4 nejsilnější. V Blendea používáme pouze nejkvalitnější chlorellu, spirulinu, zelený ječmen a mladou pšenici. Všechny složky pocházejí z nejčistějších vod Taiwanu a pěstitelských oblastí Nového Zélandu,“ potvrzuje kvalitu P. Chodelka, tvůrce Blendea.

Češi v otázce zdravého stravování pokulhávají

Není novinkou, že civilizační nemoci ohrožují Čechy právě kvůli nedostatku správných živin. Jak je ale do těla dostat, pokud je zdejší stravování zaměřené jednostranně na tučné maso, nadmíru pečiva, minimum zeleniny a zdravých potravin?

„Mnohým lidem zdravé stravování prostě nechutná, nebo je neuspokojuje tak, jako nezdravé alternativy bez užitku. Právě pro ty jsem vymyslel ‚pomocnou berličku‘ v podobě Blendea. Do těla ve dvou čajových lžičkách denně dostanou pořádnou dávku vitamínů, minerálů, antioxidantů, bílkovin a dalších nezbytných látek. Bez ohledu na to, jestli ten den snědli 5 porcí ovoce nebo ne,“ upřesňuje záměr Blendea Chodelka.

Trh s doplňky je v Čechách velice silný, ale lidi zajímají zejména vícesložkové výrobky s jednoduchým způsobem užívání. Je vždy lepší koupit v podobné ceně výrobek, který může mít díky různým poměrům složek i 3x větší přínos pro tělo, než jednosložkové.

„Samozřejmě myslím i na ty, kteří se o zdravé stravování zajímají aktivně. Překvapilo mě, kolik otázaných příznivců zdravé výživy bylo potěšeno myšlenkou na směs pro výživný nápoj z moderních zelených superpotravin,“ vysvětluje svůj záměr Chodelka.

Se zdravím neradno hazardovat

Vždy je potřeba pamatovat na svůj zdravotní stav. Žádný doplněk ve skutečnosti nedokáže suplovat zdravé stravování. To by, naopak, mělo jít ruku v ruce s případným doplňkem, s ohledem na jeho čistotu a kvalitu.

Blendea však nabízí pomoc, jak jednoduše a rychle přijmout dostatek látek, bez kterých tělo nedokáže fungovat správně.

Každý by se měl postupně snažit měnit životosprávu. Blendea se vděčně stane součástí téhle proměny.

Témata: e-shopy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

eMarkest, s.r.o.

Olšanská 55/5
130 00 Praha 3
Kontaktní osoba: Lukáš Chládek
Obchodní zástupce
+420 607 657 370
eMarkest's picture
Věnujeme se tvorbě on-line projektů. Zabýváme se provozováním e-shopů, on-line marketingem, investičními aktivitami a importem zboží z USA i EU.
eMarkest, s.r.o.
Olšanská 55/5
130 00 Praha 3
Tschechische Republik
marketing@emarkest.cz