Buďte moderní! Pevné ekologické kelímky jsou hitem sezóny

Zadavatel: BEOM.cz | 29.8.2019 | Obchod, e-commerce
Xobaly.cz
Autor fotografie:

Plasty čím dál více zahlcují naši planetu a proto nyní můžete i vy zvolit formu kvalitního a ekologického nádobí na jednorázové použití. Díky velmi moderním a inovativním technologiím přináší internetový obchod Xobaly.cz na trh rozložitelné eko kelímky. V sortimentu najdete mnohé velikosti a různé typy pro klasické, nejvyhledávanější nápoje.

Ekologické kelímky na kávu

Kávu milují všichni. Horký nápoj s velmi intenzívní a charakteristickou chutí si dávají všichni pro chvilkový požitek, který sebou přináší i pro dávku energie, kterou dopřává. Pokud se ale pohybujeme v kempu, na fesťáku, nebo na městských slavnostech, asi jen těžko můžeme čekat servis jako v pětihvězdě! A právě proto jsou tu nyní pevné ekologické kelímky na kávu, které Xobaly.cz nabízí v několika velikostech jak pro malé espresso, tak i pro cappuccino, nebo cafe latte! Díky speciální úpravě vaše zákazníky nebudou pálit ruce z horkého kelímku a káva jim i tak vydrží dlouho krásně horká!

Ekologické kelímky na pivo

Kdo má stánek s občerstvením – ať už na místním koupališti, nebo v karavanu se kterým obráží festivaly nebo slavnosti a další akce, ví, že pivo vždycky teče proudem! A i v tomto případě můžete svým konzumentům nabídnout šetrnější variantu k našemu životnímu prostředí. Ekologické kelímky na pivo jsou transparentní a Xobaly.cz mají v sortimentu klasické velikosti i velikosti menší. Vybrat si tedy můžete podle svého gusta a nabídky vašeho dvorního pivovaru.

V nabídce jsou i klasické kelímky na džusy, minerálky a limonády a nebo třeba na oblíbené alkoholické i nealkoholické limonády. Zkrátka zde pořídíte za velmi příznivou cenu vše, co potřebujete pro spokojenost svých zákazníků, kteří se za vámi jistě budou pak rádi vracet!

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
BEOM.cz's picture
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Tschechische Republik
info@beom.cz