Máte finanční problémy? Výkup nemovitostí za hotové vám může pomoci

Máte finanční problémy, hrozí vám exekuce či zástava majetku? Výkup nemovitostí za hotové může být pro vás řešením.
Zadavatel: Miroslava Trojáková | 27.8.2019 | Reality, bydlení
Výkup nemovitostí za hotové může být řešením exekuce a dluhů

Teoretický každý člověk se může během svého života dostat do finančních potíží. Někdo méně, někdo více. Začíná to většinou nenápadně. Třeba pokuta od revizora, kterou zapomenete uhradit. Nebo menší půjčka na nákup nové lednice, protože ta stará přestala náhle fungovat. Poté se rozbije pračka a s ní přijde další půjčka. Někdy je na vině rozchod páru nebo rovnou rozvod. Stává se i to, že je člověk živnostník a náhle dlouhodobě onemocní, není schopen práce a nemá tudíž z čeho žít. Vyřeší to proto půjčkou od banky. Prvotní třeba i menší dluhy mohou začít časem narůstat. Příjmy nestačí na pokrytí životních nákladů a člověk shání peníze, kde se dá. Jedna půjčka střídá druhou, jejich počet se zvyšuje, přijde hypotéka, přidá se kontokorent, kreditní karta, v nouzových případech začínají lidé sahat po nebankovních půjčkách a tak dále. Najednou může člověk zjistit, že má jen samé dluhy, které není schopen splácet a hrozí mu například exekuce či zabavení majetku. Co v takovém případě dělat? Může mít taková situace vůbec řešení? Ano, pomoci vám může výkup nemovitostí za hotové.

V první řadě by se člověk za svoji situaci neměl stydět, ale měl by ji začít co nejrychleji řešit. Exekuce totiž není žádná výhra. Pokud exekuce zatím jen hrozí, není čas otálet. Ve chvíli uvalení exekuce začínají totiž nabíhat nepřiměřeně vysoké poplatky za exekuční řízení. A zabavení veškerého majetku určitě není také nic příjemného. Navíc v případě dražby se hodnota majetku oproti přímému prodeji mnohonásobně sníží. Ale i v případě již stanovené exekuce lze situaci vyřešit a dluhů i exekuce se zbavit. Právě od toho je tu Pomoci vám může výkup nemovitostí za hotové. Tímto způsobem lze vyplatit exekuce, zástavy i dluhy z půjček nebo z nájmů.

Pokud máte příliš vysoké závazky a zároveň vlastníte nějaký nemovitý majetek, můžete se radovat. Výkup nemovitostí za hotové je službou přesně pro vás. A je jedno, zda se jedná o byt, dům, nebo jen vlastnický podíl, chatu, ornou půdu a podobně. Profesionální firma, která se na tuto problematiku specializuje, je schopna zajistit oddlužení nemovitosti, vykoupit nemovitost bez dluhů, ale i se zástavním právem, v exekuci, s věcným břemenem, nemovitosti v dražbě i od majitelů v insolvenci. Peníze v hotovosti můžete mít snadno a rychle, dokonce už do 24 hodin. Jediné, co musíte udělat vy, je se na takovou firmu co nejdříve obrátit.

Témata: výkup nemovitostí za hotové, vykup nemovitosti v exekuci, oddlužení nemovitosti, vykup podilu nemovitosti, výkup nemovitostí s věcným břemenem | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Miroslava Trojáková

Kontaktní osoba: Miroslava Trojáková
Tschechische Republik