Dětské postele z masivu

Zadavatel: BEOM.cz | 28.6.2019 | Reality, bydlení
Scarlett.cz
Autor fotografie:

Z vašeho malého a roztomilého rošťáka už je velký školák a vybíráte novou postel do pokojíku? Pak je tedy správný čas zaměřit se na dětské postele z masivu, které již disponují většími rozměry a poskytnou daleko více komfortu rostoucímu tělíčku a to až do studentských let. Navíc, pokud právě vybíráte, je dobré se jistě zaměřit také na kvalitu materiálu, zpracování i bytelnost takové studentské postele.

Postele z masivu

V nabídce od české firmy Scarlett si vyberete postele z různých druhů a také povrchových úprav a barev. Všechny kousky mají ale přece jen něco společného – jedná se totiž o dětské postele z masivu! Ve standardizovaném rozměru 200 x 90 cm zde najdete několik klasicky řešených typů z poctivého bukového, nebo borovicového dřeva a samozřejmě v nejvyšší možné kvalitě povrchové úpravy. A pozor! To vše s mnoha výhodami, které jinde očekávat nemůžete. Ke každému modelu jsou zde k dostání šuplíky, které se zasunou pod postel a tak vznikne chráněný úložný prostor, který můžete využít pro sezónní oblečení, ale třeba i pro hračky. Praktické šuplíky se snadno vysouvají a zasouvají a barevně dokonale ladí s rámem postele.

Dětské postele se zábranou

Ke každé posteli jsou pak samozřejmě k dostání bočnice, které ochrání malé dítě před pádem z postele. Pokud váš mrňous dosud spinkal v pokojíčku ve své malé postýlce s příčkami, je zvyklý na pocit bezpečí ve své malé „ohrádce“. Přechod na velkou postel mu tak můžete tímto způsobem usnadnit. Dětské postele se zábranou jsou k dostání buď v kompletním provedení, nebo si bočnice můžete zakoupit samostatně. Samozřejmě je můžete kdykoliv odmontovat.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
BEOM.cz's picture
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Tschechische Republik
info@beom.cz