Světová jednička v námořní přepravě Kühne + Nagel má nového ředitele

Miroslav Pudil novým generálním ředitelem
Zadavatel: Kühne + Nagel | 31.1.2019 | Auto-moto, logistika
Autor fotografie:

Praha (Pressweb) - Od ledna 2019 převzal vedení české pobočky globálního logistického lídra Kühne + Nagel Miroslav Pudil.
Kühne + Nagel Česká republika je členem nadnárodní logistické skupiny Kuehne + Nagel Group se sídlem ve Švýcarsku. Skupina s 128letou historií je světovou jedničkou v námořní přepravě, globální dvojkou v leteckém cargu a dvojkou kontraktní logistiky.

Miroslav Pudil, absolvent VŠE, pracuje pro společnost Kühne + Nagel více než dvacet pět let, během kterých působil v různých pozicích, naposledy jako ředitel divize pozemních přeprav. Jedná se o zkušeného lídra s hlubokými znalostmi logistického trhu, jež jednoznačně přispějí k rozvoji digitálních aktivit společnosti Kühne + Nagel, k akvizici národních i globálních zákazníků a implementaci nových služeb s vysokou přidanou hodnotu.
Mám radost, že jsem byl pověřen řízením národního zastoupení společnosti Kühne + Nagel. Těším se na spolupráci s týmy ze všech českých poboček a zároveň na rozvíjení vztahů s našimi zákazníky. Jsem přesvědčen, že se nám společně podaří i nadále posilovat pozici jedničky námořních přeprav a zvyšovat tržní podíly v letecké a silniční spedici. Už hned rok 2019 bude, podle mého názoru, velmi dynamický a pro naši operativu zásadní z důvodu implementace nových digitálních systémů a služeb,“ uvedl Miroslav Pudil.

O společnosti Kühne + Nagel
Kühne + Nagel operuje díky svým 79 000 zaměstnancům v 1 300 pobočkách již ve sto zemích. Společnost je globální jedničkou v námořní přepravě, světovou dvojkou v leteckém cargu a dvojkou kontraktní logistiky. Silniční přepravu zboží do celé Evropy, skladování a další logistické služby nabízí bez ohledu na destinaci nebo obor podnikání. Kühne + Nagel Česká republika byla založena v roce 1991 a v 8 pobočkách pracuje více než 250 logistických odborníků. Skupina Kuehne + Nagel vede svoji českou pobočku pod oficiálním názvem: Kühne + Nagel, spol. s r.o.

Více informací:
www.kuehne-nagel.cz
www.seaexplorer.com

Témata: logistika kühne_nagel | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Kühne + Nagel

Pekařská 7
155 00 Praha 5
Kontaktní osoba: Lenka Křivancová
Marketing Manager ČR
lenka.krivancova@kuehne-nagel.com
601 256 743
Kühne Nagel's picture
Kühne + Nagel je světový lídr v námořní dopravě, globální dvojka v leteckém cargu, evropská trojka v silniční spedici a světová dvojka ve službách kontraktní logistiky.  
Kühne + Nagel, spol. s r.o.
Pekařská 7
155 00 Praha 5
Tschechische Republik
lenka.krivancova@kuehne-nagel.com
Tel: 257 090 065