Soukromí v malém bytě? Víme jak na to!

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 12.10.2017 | Reality, bydlení

Hradec Králové (Pressweb) - Menší byty působí útulně, ale pokud v nich žije pohromadě více lidí, bývá těžké najít si pro sebe klidný kout, kde si člověk užije alespoň trochu soukromí. Přepažovat však garsonku stěnou nedává smysl. Jak si tedy zbytečně neukusovat ze skromného prostoru a přesto si dopřát klid na práci nebo odpočinek? To se dočtete v našem článku.

Provázkové záclony nepatří jen na okna

Šikovným řešením jsou např. provázkové záclony. Ty totiž nepatří jen na okna. Většina prodejců je navíc umí střihnout na míru. Takže sednou do každého bytu. Když navíc na závěsnou lištu umístíte jezdce, budou se dát dle libosti zatahovat a roztahovat. Soukromí i otevřený prostor si tak budete moci dopřát podle své chuti.

Útulná ložnice uprostřed garsonky

Odborníci doporučují věnovat se v ložnici jen tomu, k čemu je primárně určena - tedy spánku a té další příjemné věci. Naopak by se v ní rozhodně nemělo pracovat. Jenže jak na to, když máte postel ve stejné místnosti jako kuchyň a obývák? Právě tady jsou provázkové záclony ideálním řešením na oddělení prostoru pro noční odpočinek. Ráno je jednoduše roztáhnete, a tak vám během dne nebudou překážet.

Je libo barvy, nebo něžně bílou?

Na trhu jsou provázkové záclony ve všech možných barvách, včetně mixu různých odstínů, zdobené zlatými nebo stříbrnými nitěmi a dokonce korálky. Vybírejte podle toho, co nejlépe sedne celkovému ladění vašeho bydlení. Nezapomeňte, že v malém bytě jsou i detaily hodně vidět a spíše mu svědčí světlejší odstíny.

Když to chce něco bytelnějšího  

Pokud jsou pro vás provázkové záclony příliš subtilní, rozdělit místnost na menší části můžete třeba hrubším závěsem. Ten vám samozřejmě poslouží i na oknech jako clona slunečních paprsků. Zároveň bude vítaným prvkem, který částečně utlumí ruch ulice. Když si pořídíte rovnou hotové závěsy s kroužky, odpadne vám i starost s jejich instalací.  

Témata: bydlení, provázková záclona

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
PSHK's picture
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Tschechische Republik
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854