Metropolitní univerzita Praha

Metropolitní univerzita Praha otevřela své dveře prvním studentům v roce 2001. Od té doby těmito dveřmi prošlo již 9000 absolventů bakalářských, magisterských a doktorských oborů, a to v Praze, Plzni, Liberci či v Hradci Králové. V posledních letech přijímá univerzita do prvních ročníků přibližně 2000 studentů, což ji řadí mezi nejrychleji rostoucí soukromé vysoké školy v České republice.

Univerzita v současné době poskytuje vzdělání 5300 studentům a nabízí obory, které jsou vyučovány jak v českém, tak anglickém jazyce. Jedná se o obory v oblasti mezinárodních vztahů, mezinárodního obchodu, právních disciplín a mediální komunikace. 

Každý měsíc od ledna do září probíhají na MUP Dny otevřených dveří.

Zadavatel: Metropolitní Univerzita Praha | 27.4.2017

University of Hradec Králové in cooperation with Metropolitan University Prague and Czech Association of African Studies (Associated member of Africa-Europe Group for Interdisciplinary Studies) is announcing Viva Africa 2017 Call for Papers.

Zadavatel: Metropolitní Univerzita Praha | 26.4.2017

Sportovní klub MUP pořádá tradiční jarní turnaj v malé kopané O pohár rektora MUP.

Zadavatel: Metropolitní Univerzita Praha | 24.4.2017

The Department of International Business in cooperation with UniCredit cordially invites you to attend a lecture entitled "Instruments for Financing, Payments and Assurance in International Business".

Zadavatel: Metropolitní Univerzita Praha | 21.4.2017

Devět zemí Latinské Ameriky rozhodne během následujících dvou let o svém příštím prezidentovi: Chile, Kolumbie, Mexiko, Brazílie, Venezuela, Ekvádor, Kostarika, Paraguay a Honduras. Iberoamerické centrum Metropolitní univerzity Praha Vás zve na diskusi o aktuálním politickém dění v Latinské Americe pod názvem "Prezidentské volby v Latinské Americe 2017–2018".

Zadavatel: Metropolitní Univerzita Praha | 21.4.2017

Katedra mezinárodního obchodu ve spolupráci s UniCredit zve studenty a další zájemce na přednášku "Finanční, platební a zajišťovací nástroje v oblasti mezinárodního obchodu".

Zadavatel: Metropolitní Univerzita Praha | 21.4.2017

Láká Vás práce v některé z institucí EU? Chcete vědět, co obnáší výběrové řízení do institucí EU? A jak se nejlépe připravit na EPSO testy? Přijďte na seminář, který pořádá Eurocentrum Pardubice a Eurocentrum Hradec Králové. Provede Vás celou procedurou přijímacího řízení do institucí EU a vyzkoušíte si psaní EPSO testů nanečisto.

Zadavatel: Metropolitní Univerzita Praha | 20.4.2017

Katedra asijských studií srdečně zve všechny zájemce na kulatý stůl o výtvarném umění Číny a Japonska.

Zadavatel: Metropolitní Univerzita Praha | 19.4.2017

Zájemci o studium oboru Mezinárodní vztahy a evropská studia na Metropolitní univerzitě Praha si mohou vyzkoušet jeden den života vysokoškoláka přímo na půdě MUP, kterým je provede tým složený ze současných studentů a zaměstnanců univerzity.

Zadavatel: Metropolitní Univerzita Praha | 18.4.2017

Přijměte pozvání na prezentaci nově připravovaného magisterského programu v anglickém jazyce „Conflict and Security“ zakončeného prestižním britským titulem Master of Arts, který bude od akademického roku 2017/2018 uskutečňovat Metropolitní univerzita Praha spolu s Aston University v Birminghamu, momentálně umístěnou mezi TOP3 institucemi ve Velké Británii specializujícími se na regionální studia.

Zadavatel: Metropolitní Univerzita Praha | 12.4.2017

Metropolitní univerzita Praha ve spolupráci se Skandinávským domem a Nakladatelstvím Triton vás srdečně zve na křest knihy Dějiny Skandinávie autora Ivo T. Budila.

Zadavatel: Metropolitní Univerzita Praha | 6.4.2017

The Department of International Relations and European Studies at the MUP is excited to invite you to the three day Certificate Course „Explaining Brexit – Understanding Brexit“, starting from the 19 June 2017 in Prague.

Zadavatel: Metropolitní Univerzita Praha | 5.4.2017

V souvislosti se státním svátkem dne 14. 4. 2017 se stanovuje rozhodnutím rektora rektorský den na čtvrtek 13. 4. 2017.

Zadavatel:

Metropolitní Univerzita Praha

Dubečská 10
Praha 10
Kontaktní osoba: PhDr. Helena Jílková
Vedoucí PR oddělení
jilkova@mup.cz
Metropolitní Univerzita Praha
Dubečská 10
Praha 10
Česká republika
info@mup.cz
Fax: +420 274 817 190
Tel: +420 274 815 044