Elektronické cigarety myslí na vaše zdraví i peněženku

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 28.5.2018 | Zdraví

Pojem elektronické cigarety se na trhu objevil před několika lety. Tenkrát jsme toho o nich příliš nevěděli, postupně si však začaly získávat naši pozornost i přízeň a v současné době již mají své čestné místo v našem povědomí. Elektronické cigarety se velmi brzy staly hitem, každý je chtěl vyzkoušet a objevit tak jejich výhody, kterých bylo hned několik. A co vy? Také jste už podlehli tomuto trendu, nebo jste se mu prozatím vyhnuli širokým obloukem?

Proč jsou elektronické cigarety takovým hitem?

Možná se ptáte, proč jsou elektronické cigarety takovým hitem. Důvodů je hned několik. Tím největším je bezesporu úspora peněz. Pokud kouříte klasické cigarety, pak vám určitě neuniklo, že se neustále zdražují a za jednu jedinou krabičku tak zaplatíte klidně i 80 Kč - a samozřejmě více. Elektronické cigarety si proto přízeň lidí získaly právě tím, že vyjdou daleko levněji.

Pozor na první investici

Když se ještě vrátíme k pojmu levnější kouření, musíme hned na začátku zmínit jednu důležitou věc - a tou je počáteční investice. Na začátku si totiž musíte koupit nejen samotnou elektronickou cigaretu, ale i náplně, náhradní žhavicí hlavu a případně i další doplňky. Na začátku vás tedy pořízení veškerého vybavení může přijít na 1000 Kč a výše, záleží na modelu, typu a značce konkrétní e-cigarety. Následně už ale dokupujete pouze náplně, které nevyjdou draho, čas od času pak vyměníte žhavicí hlavu.

Když víte, kde nakupovat

Chcete-li si pořídit elektronickou cigaretu a zároveň mít jistotu, že nekupujete zajíce v pytli, mrkněte se na stránky e-cigo.cz, které se zaměřují na prodej elektronických cigaret, náplní a příslušenství, které k cigaretám neodmyslitelně patří. Za rozumné peníze zde můžete pořídit kvalitu, na kterou se budete moci spolehnout. Navíc je velkou výhodou, že vše koupíte na jednom místě, ušetříte tak za poštovné a náklady se zase o něco sníží.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667