Levnější a zdravější kouření je moderní trend

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 27.1.2017 | Zdraví

Stále více lidí začíná přemýšlet nad tím, že přestanou kouřit. Může za to především neustále se zvyšující pořizovací cena, která každým rokem stoupne hned o několik korun za jedinou krabičku. Kouření jakožto nejrozšířenější závislost rozhodně není levnou záležitostí a co si budeme povídat - ne všichni si to můžeme dovolit. Díky tomu se do podvědomí stále více lidí dostávají elektronické cigarety, které jsou příslibem levnějšího a zároveň i zdravějšího kouření. Nezkusíte to taky?

Není tak snadné přestat

Vypěstovat si závislost na cigaretách je daleko jednodušší, než se může zdát. Díky přítomnosti velkého množství nikotinu, který onu závislost způsobuje, stačí velmi málo a kuřák bez cigarety nevydrží. O moc jednodušší není s kouřením přestat. Hodně lidí to zkusilo a drtivá většina z nich přišla na to, že je chuť po cigaretě mnohem silnější nežli jejich vůle. Pokud víte, že se kouření nezdáte ani přes sebevětší odhodlání, vyzkoušejte elektronické cigarety.

Každý chce ušetřit

Možná nad pořízením elektronické cigarety kroutíte hlavou, třeba máte i dojem, že nedokáže nahradit onen pocit, který získáte, když si zapálíte klasickou cigaretu. Určitě vás ale přesvědčíme faktem, že kouření e-cigaret je daleko levnější, nežli kouření těch klasických. Pomineme-li prvotní investici, která se vám může zdát vysoká, z dlouhodobého hlediska výrazně ušetříte a to klidně až 4-5 x více nákladů, než kolik byste byli nuceni investovat do kupování krabiček.

Začněte hned

Přestaňte si říkat, že změníte svůj postoj ke kouření. Změňte ho hned, nejlépe teď! Běžte na stránku e-cigo.cz, která se specializuje na prodej elektronických cigaret a všeho potřebného - náplní, nabíječek, náhradních dílů i pohledných pouzder. Investujte do svého zdraví a investujte do úspory. Uvidíte, že si levnější a zdravější kouření zamilujete.

 

Region: Ústecký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667