Jezdecké potřeby pro amatéry i profesionály

Zadavatel: UNIPEX CZ s.r.o. | 31.7.2013 | Sport, volný čas, zábava

České Budějovice (Pressweb) - Jezdecký sport, ať již profesionální nebo na amatérské bázi se dnes již neobejde bez kvalitního vybavení. Bez kvalitního oblečení, bot a různých bezpečnostních prvků a doplňků to zkrátka nejde. Kvalita je zárukou bezpečnosti a pohodlí, které jsou při provozování jezdectví velice důležité.

Na nabídku jezdeckých potřeb je specializován internetový obchod Vše pro farmu. V nabídce e-shopu najdete jezdecké potřeby nejvyšší kvality. E-shop má v nabídce jezdecké boty, vesty, mikiny, kalhoty, trika, bičíky, rajtky, bundy, podkolenky, jezdecká saka, šporny a mnoho dalšího. V nabídce jsou i certifikované bezpečnostní doplňky, které by neměly chybět ve výbavě začátečníků i zkušených jezdců, protože nikdy nevíte, co se může při projížďce stát.

Víte například, jak vypadají správné rajtky neboli jezdecké kalhoty? Jsou to kalhoty speciálně navrženy pro jezdce na koních. Rajtky nemají vnitřní švy, které by jezdce při jízdě na koni tlačily. Rajtky se vyrábějí buď s kůží na kolenou, s celokoženým neboli tříčtvrtečním sedem, které lépe přilne k sedlu a nebo rajtky pantalony, které jsou od kolen dolů široké stejně jako obyčejné kalhoty. V nabídce jsou rajtky všech velikostí, pro děti, dámské a pánské. Vybírat můžete samozřejmě z různých barev, materiálů a střihů.

Většina jezdeckých potřeb je testována a zkoušena ve vlastním jezdeckém oddíle JK Borová u Chvalšin. Na základě výsledků testů se můžete spolehnout na kvalitní poradenský servis. Většina zboží je k dispozici skladem, můžete si ho nechat poslat až domů nebo si jej vyzvednout osobně v sídle společnosti Kamír & Co spol. s r.o.  v Pacově, nebo na některé z devíti poboček - v Českém Krumlově, Plzni, Jaroměři, Litomyšli, Třebíči, Olomouci a ve slovenském Lučenci a Povážské Bystrici.

Jezdeckými potřebami samozřejmě nabídka e-shopu Vše pro farmu zdaleka nekončí. V nabídce najdete kompletní vybavení pro stavbu elektrického ohradníku včetně konfigurátoru, vybavení stájí, potřeby pro koně a mnohé další. Vybírat můžete z více než 3500 položek zboží, pokud se chcete přesvědčit sami, navštivte e-shop Vše pro farmu osobně.

Témata: jezdecké potřeby, e-shop Vše pro farmu | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

UNIPEX CZ s.r.o.

Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
UNIPEX CZ s.r.o.
Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
Česká republika