Kvalitní webové stránky nastartují Vaše podnikání

Zadavatel: SUITU websites SE | 12.7.2013 | Služby

Praha (Pressweb) - Firemní webové stránky jsou dnes již takřka standardem. Bohužel to však neplatí o kvalitě jejich provedení. Cílem webových stránek je uspokojit především přání a požadavky zákazníka, což si řada podnikatelů neuvědomuje.

Tvorba webových stránek má svá specifika, na které se dokáže zaměřit pouze kvalifikovaný specialista. Profesionál zaměřující se na tvorbu webových stránek a webdesign totiž dobře ví, že provozovat pouze krásný web nestačí. Mnohem důležitější je jeho použitelnost.

Podnikatelé již mají povědomí o tom, že v současné době se dělá byznys bez webových stránek podstatně hůře než s nimi. Na druhou stranu si ale stále neuvědomují, že se jedná o specializovanou službu, za kterou je nutné náležitě zaplatit. Velice často se stává, že si zájemce o webové stránky nastaví příliš nízký finanční rozpočet, což vede nakonec k tomu, že mu webdesign navrhne student vysoké školy za pár korun a vše spustí na nepoužitelném systému, který si mnohdy ani nemůže sám spravovat.

Levný a nekvalitní web škodí podnikání

Levné a především nekvalitní webové stránky mohou Vašemu podnikání zbytečně uškodit a to z mnoha důvodů. Technická podpora levného webu není spolehlivá a je-li k dispozici redakční systém, obvykle má omezené možnosti používání (nástrojů). Pozor si dejte také na bezplatný hostingový server a e-mail. Kontaktní e-mail na Seznam nebo Gmail nepůsobí na vizitce zrovna profesionálně. Stejně jako webová adresa, jež není druhého řádu.

Tvorba webových stránek od profesionálů je sice jednorázově vyšší, ale z dlouhodobého hlediska se Vám tato investice rozhodně vyplatí. Společnost zaměřující se na webdesign Vám navrhne nejen graficky atraktivní webové stránky, ale zároveň Vám garantuje jejich plnou funkčnost.

Firemní identita nejsou jen vizitky

Než začnete spolupracovat s firmou specializující se na tvorbu webových stránek a webdesign, zjistěte si, zda-li firma nabízí kompletní řešení. To znamená, že se Vám postará nejen o tvorbu webových stránek, ale také o jejich propagaci a celkový design propagace firmy (firemní identita).

Témata: webové stránky, tvorba webových stránek, webdesign | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SUITU websites SE

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
podpora@suitu.cz
+420 273 134 757
Obrázek uživatele Suitu-News
Specialista na tvorbu webových stránek. 
SUITU websites SE
Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Česká republika
obchod@suitu.cz
Tel: +420 273 134 757