Na kvalitu spánku má vliv také povlečení

Zadavatel: SUITU websites SE | 9.8.2013 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Člověk prospí zhruba třetinu svého života. Už to samo o sobě by mělo být dostatečně motivujícím důvodem, proč si dopřát maximální pohodlí. Vydatný spánek je zdrojem energie, člověk, který se vyspí lidově řečeno „do růžova“, mnohem lépe zvládá všechny problémy, které se během dne objeví. V opačném případě lidé vstávají unavení a i sebemenší rutinní úkoly mohou být nad jejich síly.  Velký vliv na kvalitu spánku má samozřejmě prostředí, ve kterém člověk spí. Významnou roli  hraje nejen postel a kvalitní matrace, ale také lůžkoviny a v neposlední řadě povlečení. To bychom měli vybírat nejen podle vzhledu, ale také podle materiálu.

Ideálním materiálem na ložní povlečení je bavlna

Nejpraktičnější a nejčastěji používanou tkaninou pro výrobu ložního povlečení je bavlna. Přírodní vlákno, které má spoustu vlastností, které oceníte nejen u povlečení. Bavlněné vlákno splňuje veškeré hygienické požadavky, které jsou na povlečení kladeny. Kvalitní bavlněné povlečení je savé a spolehlivě odvede lidský pot. Bavlna odolá také vysokým teplotám při praní i žehlení, které jsou důležité pro likvidaci bakterií. Bavlněné povlečení je dostupné v několika variantách, takže jeho výběr můžete uzpůsobit nejen svým potřebám, ale také například ročnímu období.

Flanelové povlečení spolehlivě ochrání před chladem

V zimním období spousta lidí s oblibou sahá po flanelovém povlečení, pro které je chrakteristický delší vlas. Flanelové povlečení má kromě ostatních pozitivních vlastností bavlny také tu výhodu, že spolehlivě zahřeje i toho největšího zmrzlíka.

Díky snadné údržbě krepového povlečení ušetříte čas

Další bavlněnou tkaninou, která je snadno identifikovatelná pro svou nezaměnitelnou strukturu, je krep. Díky pomačkanému vzhledu, který vzniká speciální technologií, při níž se jednotlivé nitky různě natahují, se krepové povlečení nemusí žehlit. To ocení zejména zaneprázdněné ženy, nebo ty, které zkrátka žehličku nepovažují za svou nejlepší přítelkyni.

Témata: povlečení, bavlněné povlečení, flanelové povlečení | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SUITU websites SE

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
podpora@suitu.cz
+420 273 134 757
Obrázek uživatele Suitu-News
Specialista na tvorbu webových stránek. 
SUITU websites SE
Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Česká republika
obchod@suitu.cz
Tel: +420 273 134 757