Favoritem Ligy mistrů Bayern a španělské duo Barca s Realem

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 16.9.2013 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 16. 9. 2013: Obhajoba v kurzu 4,25. Tak vidí právě začínající Ligu mistrů bookmakeři sázkové kanceláře Unibet, kteří na piedestal soutěže největších evropských klubů staví loňského vítěze Bayern Mnichov následovaného Barcelonou (kurz 4,75) a Realem (kurz 6,00).

Až v druhém sledu jsou pak anglické velkokluby jako Chelsea (10,00), Manchester City (12,50) a Manchester United (13,00). Český zástupce Viktoria Plzeň je pak Unibetem považován za outsidera a její eventuální triumf zhodnotí vklad věřícího sázkaře na 200násobek.

„Liga mistrů je obrovský fenomén, který našemu byznysu v podstatě dominuje, pokud jde o objem sázek. Její začátek je pro nás svým způsobem svátek,“ říká manažer Unibetu Stanislav Jurečka. „Favority znají v podstatě všichni, já si můžu jenom přát, aby sázkaře i naše bookmakery co nejvíc překvapila Plzeň,“ dodává s úsměvem.

Plzeňské Viktorce se opravdu vysoké šance nedávají, na její vítězství ve skupině si lze vsadit v kurzu 40,00 (největším favoritem je logicky Bayern Mnichov, jehož vítězství ve skupině znásobí vklad v kurzu pouhých 1,45), postup Plzně do jarní fáze Ligy z druhého místa je pak ohodnocen kurzem 10,00.
Viktoria není favoritem ani pro první domácí vystoupení proti milionářům z Manchester City, když do zápasu vstupuje v kurzu 5,50 na vítězství, zatímco šance jejího soupeře na vítězství jsou podle bookmakerů podstatně vyšší a odpovídají kurzu 1,65.

: :

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it,www.unibet.be,www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions,www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,2 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: fotbal, Liga mistrů, sázka, Unibet | Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024