ČSSD po samostatném úniku s přehledem zvítězí, ODS visí na chvostu pelotonu

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 20.10.2013 | Politika, společnost

Londýn/Praha (Pressweb) - 20. 10. 2013: Volby vyhraje s přehledem a poměrně velkým náskokem ČSSD. I tak lze vyložit kurzy bookmakerů sázkové kanceláře Unibet, kteří sociálním demokratům předpovídají v nadcházejících parlamentních volbách výsledek okolo 27 procent. Na to, zda výsledek bude lepší nebo horší než tato předpověď si pak sázkaři mohou vsadit ve shodném kurzu 1,85.

S velkým odstupem – ale se stejnými kurzy – by se pak o druhé místo měla poprat KSČM s hnutím ANO, jimž Unibet věští výsledek okolo 15 procent a TOP09, kterým přisuzuje 13 procent.

Naopak poměrně černou budoucnost věští Unibet ODS, která by podle jeho projekcí měla získat 8 procent hlasů. Na hranici vstupu do Sněmovny pak bookmakeři shodně vidí KDU-ČSL a SPOZ, kde se vzhledem k nabízené hladině 5 procent bude sázet na to, zda vstoupí do Parlamentu nebo nikoliv. Pravděpodobný neúspěch pak přisuzuje sázková kancelář Úsvitu Tomia Okamury, u kterého očekává výsledek na úrovni 4 procent.

„Dlouho jsme přemýšleli, jak volby pojmout, protože sázky na vítěze jsou vzhledem k dominanci závodníků v oranžovém trikotu téměř bezpředmětné a otázka dojetí na bodech se týká jen několika málo dalších,“ pomáhá si cyklistickou paralelou manažer Unibetu Milan Klemš. „Takže nakonec jsme zvolili v zahraničí populární ‚hladinky‘ a jsme zvědaví, jak moc nám s nimi sázkaři zahýbou,“ dodává, s tím, že bookmakeři jsou připraveni výše předpokládaných volebních zisků podle sázek na jednotlivé výsledky měnit.

ČSSD 27 %
ANO 15 %
KSČM 15 %
TOP 09 13 %
ODS 8 %
KDU-ČSL 5 %
SPOZ 5 %
Úsvit 4 %

: :

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it,www.unibet.be,www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions,www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,2 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: ANO, ČSSD, KDU-ČSL, KSČM, ODS, sázka, SPOZ, TOP 09, Úsvit, volby | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024