Srovnat půjčky můžete pohodlně přes internet

Obrázek uživatele Aleš Bakla

Praha (Pressweb) - Každý z nás se může někdy ocitnout v situaci, kdy potřebuje získat finanční záplatu, aby mohl uspokojit své nahodilé potřeby. V tom okamžiku se jako nejlepší východisko z prekérní situace jeví půjčka. Jenže málokdo z nás si dokáže s hledáním té správné poradit svépomocí. Často se pak upíšeme k prvním nabídkám, které objevíme, což může mít do budoucna nedozírné následky.

Jarní oblečení se slevovými kupóny ještě levněji

Obrázek uživatele Aleš Bakla

Praha (Pressweb) - Jaro už se pomalu, ale jistě blíží. Většina z nás již nedočkavě vyhlíží okamžik, kdy bude moci teplé oblečení uložit na dlouhý spánek do svých šatních skříní. To samozřejmě vnímají i obchody a proto do svých nabídek již od počátku roku zakomponovaly dostatek jarních kolekcí za skvělé ceny. Zákazníkům se tak nabízí jedinečná příležitost, jak na nákupech ušetřit nemalé částky. A výprodeje nejsou jediným způsobem, jak tohoto efektu docílit. K tomu dopomáhají také slevové kupóny, se kterými se nakupování stane ještě o hodně výhodnějším.

Biochemické zdraví úzce souvisí s homocysteinem

Obrázek uživatele SEO Services

Praha (Pressweb) - Homocystein jistě není třeba moc zdlouhavě představovat. Pro ty neznalé jen uvedeme, že jde o aminokyselinu v našem těle, jejíž rovnováhu a odpovídající hladinu je třeba udržovat v optimální rovině. Právě takový stav se totiž pozitivním způsobem promítá do našeho zdraví.

Témata (tags): 

Novicom pořádá seminář: Role síťové visibility a integrované správy sítě při budování kybernetické bezpečnosti

Obrázek uživatele Novicom

Novicom pořádá další odborný seminář, který se uskuteční v úterý 12. 3. 2019 v Praze a nese název „Role síťové visibility a integrované správy sítě při budování kybernetické bezpečnosti“.

Témata (tags): 

Pro stavební činnost je lešení nezbytné

Obrázek uživatele SEO Services

Praha (Pressweb) - Stavební činnost, výstavba domů či oprava fasád se bez lešení neobejde. Zvolte však takové, které vyhoví vašim požadavkům, tedy že bude skladné, variabilní, se snadnou montáží a demontáží. To splňuje například značka haki. Tento systém se skládá z několika sad, které jsou určeny pro konkrétní činnost, ale jednotlivé moduly se dají kombinovat. Nejpoužívanější typ lešení haki je pro fasádní práce.

Témata (tags): 

Je výhodnější získat pronájem bytu přes realitní kancelář, bez realitky nebo v městském bytě?

realitní kancelář Praha - Honzik.cz

Když člověk hledá podnájem, chce se většinou v první řadě vyhnout poplatku realitní kanceláři. Jeho výše činí obvykle jeden měsíční nájem a hradí jej zpravidla právě nájemce. Je ale takový poplatek skutečně pouze vyhozenými penězi? A účtuje ho nájemcům každá realitka? Lidé, co myslí více do budoucnosti pak zvažují nebo usilují o získání podnájmu v městském bytě. Je to však v dnešní době ještě výhodné? Není nakonec tou nejlepší volbou jedině získání podnájmu bez realitky? Nebo i to má svá úskalí? Otázek je více.

Témata (tags): 

Hutní materiál – to jsou trubky, plechy i ocelové profily

Obrázek uživatele SEO Services

Praha (Pressweb) - Co spojuje ocelové profily, betonářskou ocel, trubky, plechy a dráty? Všechno je to hutní materiál. Jsou to produkty vyráběné v ocelárnách z ocelového polotovaru. Formují se za tepla nebo za studena působením velkého tlaku a tahu. Tento proces mění strukturu oceli, která tak získává nové vlastnosti. Například u ocelových trubek vyráběných válcováním za studena lze docílit přesnějších rozměrů. Trubky se také vyrábějí válcování za tepla a svařováním.

Témata (tags): 

Přepravní palety. Kdy se jim přizpůsobí i lodní kontejnery?

Obrázek uživatele SEO Services

Praha (Pressweb) - Už jste někdy seděli v kavárně, kde je nábytek vyroben z přepravní palety? Musíte uznat, že to vypadá zajímavě a nápaditě. Ale není to proto, že by paletám zvonila hrana. Tato transportní pomůcka už dobyla Evropu a teď se snaží proniknout i do zámoří. Brání tomu jenom to, že lodní kontejnery nevycházejí z metrické měrné soustavy, ala z angloamerické, a palety nevyužijí veškeré místo. Ale na americké pevnině je už používají. Teď jen přizpůsobit kontejnery rozměrům palety, aby už konečně ovládly transport celého světa.

Témata (tags): 

Devět z deseti klíčů je technicky zastaralých

Obrázek uživatele e.vox

Praha (Pressweb) - 7. 2. 2019: Majetky za statisíce či spíše milióny dodnes chrání zámkové vložky staré půldruhého století, varuje zakladatel zámečnické firmy Tomáš Kaltmeyer.

„Jde samozřejmě o nadsázku, ale dosud nejrozšířenější způsob zamykání je pomocí zubatého klíče a cylindrické vložky, které si v roce 1863 patentoval Američan Linus Yale junior. I přes dílčí vylepšení se základní princip za sto padesát let nezměnil,“ říká Tomáš Kaltmeyer.

Stránky

Přihlásit se k odběru Pressweb RSS