Oprava plynových spotřebičů? Spoléhejte raději na pravidelné kontroly

Obrázek uživatele SEO Services

Praha (Pressweb) - Dokážete si představit, že byste byli o Vánocích bez teplé vody nebo topení? To se může ale snadno stát, když zapomenete na pravidelné roční kontroly svých domácích zařízení. Najednou topidlo nebo karma nefungují a vás čeká oprava plynových spotřebičů. Není to nic příjemného. Můžete být otužilí, ale teplota v bytě pod 18 stupňů Celsia vám může způsobit zdravotní komplikace. Oprava plynových spotřebičů není z hodiny na hodinu.

Témata (tags): 

Výkup palet je výhodný, palety nezabírají místo určené pro zboží

Obrázek uživatele SEO Services

Praha (Pressweb) - Co s paletami, které se hromadí ve skladech a zabírají místo určené pro zboží? Jedinou možností je výkup palet. Firmy, které nabízejí odkoupení palet, si pro ně často i samy dojedou a je to pro obě strany výhodné. Ideální, když palety pendlují sem tam a není třeba je někde uskladnit. Jsou skvělé pro uložení a přepravu zboží, ale začnou s nimi být problémy, když nezbývá, než je někde uskladnit. Výkup palet řeší problémy s místem. Navíc se za ně dají utržit peníze.

Témata (tags): 

Kam pro originální vánoční dárky plné radosti?

Praha (Pressweb) -Ráda vzpomínáte na dětství, kdy jste počítala každý den v prosinci, kolikrát se ještě vyspíte, než přijde ten tajemný den, na nějž se těší děti z celého světa? Kouzlo Štědrého dne oslovuje, jak děti, tak také dospělí. Již od začátku měsíce zdobíme naše domácnosti, pečeme cukroví a těšíme se na společné chvíle v kruhu nejbližších. Ač chceme nebo ne, ke Štědrému večeru nepatří pouze tradiční kapr s bramborovým salátem a rybí polévka, ale také rozbalování vánočních dárků pod stromečkem.

Témata (tags): 

Platba do zahraničí bez poplatků a s výhodným kurzem

S rostoucí oblibou nákupů na zahraničních e-shopech roste i poptávka po nových způsobech převodu peněz do zahraničí a na zahraniční měny. Už dávno neplatí, že musíme využívat jen bankovní převod nebo europlatbu. K dispozici jsou i nové způsoby, které slibují okamžitý převod a výhodné podmínky. Převod peněz online oceníte také při pracovních pobytech v zahraničí, jako jsou například populární working holiday.

Témata (tags): 

Práce v zahraničí a kde hledat dobrou nabídku a příležitost

Práce v zahraničí může být jen letní brigáda a cesta za atraktivním výdělkem nebo úplně nový životní směr, když si vyberete Austrálii či Kanadu. Nabídky práce v zahraničí už nejsou jen pro studenty a nemusíte být ani au-pair. Naleznete i pozice bez znalosti jazyka nebo práci pro páry. Pusťte do života změnu! Odjeďte pracovat do zahraničí!

Témata (tags): 

Ocelové profily jsou nosníky s různými průřezy

Obrázek uživatele SEO Services

Praha (Pressweb) - Co jsou ocelové profily? Asi nejznámější je lidový název traverza. Jde o profil typu I, který se využívá jako nosný prvek pro konstrukce. Ocelové profily, častěji jako profilová ocel, mají různou tloušťku a různý průřez. Kromě „traverzy“ tedy, profilu typu I, se do této kategorie řadí profily U, H, L a jejich odvozeniny jako IPE, UPE, HEA a HEB. Vyrábějí se v hutích zejména válcování za tepla. Ocelový polotovar prochází válcovacími stolicemi a postupně se formuje do požadovaného tvaru.

Témata (tags): 

Nadělte si dárek, který vás bude těšit několik let

Obrázek uživatele Sarka

Polná (Pressweb) - Bydlíte ve starším rodinném domě, a nevíte, kde můžete v rodinném rozpočtu na provozu domácnosti ušetřit? Odpověď je jednoduchá. Přibližně 80 % všech nákladů, které vynaložíte na energii, utratíte za teplo. Takže zapomeňte na úsporné žárovky, rozčilování se při zhasínání světel po dětech a udělejte něco pro svůj dům i účet.

Zateplení části či rovnou celé stavby je nejjednodušší způsob, jak snížit náklady na vytápění a dostat své bydlení do co nejúspornějšího energetického režimu.

Kühne + Nagel spustil objednávkový portál myKN

Obrázek uživatele Kühne Nagel
Objednávkový portál myKN Kühne + Nagel

• Čtyři hlavní funkcionality portálu myKN: poptávání cen, objednávání přeprav, sledování zásilek a vyhledávání tras a servisů v jedné aplikaci
• Zákazníci si sami přes vlastní účet spravují svoje letecké, námořní i silniční přepravy online

Témata (tags): 

Vánoční večírek je důležitý benefit pro zaměstnance

Obrázek uživatele e.vox

Praha (Pressweb) - 4. 12. 2018: Sedm z deseti zaměstnanců oceňuje firemní vánoční akce. Dvě třetiny zaměstnavatelů letos za večírky utratí stejně a třetina dokonce více než loni. Vyplývá to z online průzkumu personální společnosti Předvýběr.CZ mezi zaměstnanci a šéfy a personalisty firem.

Pořádání vánočních večírků oceňuje 71 % dotázaných, devět procent lidí uvedlo, že firma žádné večírky nepořádá, čtrnáct procent respondentů k vánočním party „nemá žádný vztah“ a jenom šest procent zaměstnanců uvedlo, že večírky nemají rádi.

Souboj mobilů Huawei: Honor 8, nebo Honor 8 pro?

Obrázek uživatele SeoExtra.cz

Praha (Pressweb) - V roce 2016 byl Honor 8 uveden jako vlajková loď společností Huawei. Až na drobné rozdíly, například levnější objektiv fotoaparátu, se nijak nelišil od vlajkového modelu, Huawei P9. Mezi atraktivní designové prvky patřilo zejména skleněné tělo, dodávané v několika barvách.

Srovnání modelů Honor 8 a Honor 8 pro

Stránky

Přihlásit se k odběru Pressweb RSS