Nejvíce střílet to bude opět Lafatovi, čekají bookmakeři

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 15.7.2013 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) -  15. 7. 2013: I po čtvrté v řadě si titul kanonýra Gambrinus ligy vystřílí David Lafata. Trojnásobný král střelců a novopečený kanonýr Sparty je podle internetové sázkové kanceláře Unibet hlavním favoritem v pátek začínajícího nového ročníku fotbalové ligy.

Lafatovy šance na obhajobu koruny krále střelců Unibet ohodnotil kurzem 3,50. Jeho cestu za vítězstvím by mu podle bookmakerů nejvíce mohli znepříjemnit plzeňský Marek Bakoš (kurz 7,50) nebo liberecký Michal Rabušic (kurz 10,00) a trio Chramosta, Ordoš a Tecl v kurzu 12,50. Ve štědřejším ohodnocení si pak lze vsadit na střeleckou explozi v podání veteránů jako je Jiří Štajner (kurz 25,00) nebo Marek Heinz (kurz 35,00).

V posledních letech nebyl díky dominanci Davida Lafaty závod o krále střelců české ligy příliš napínavý, v letošním ročníku by ale podle nás mělo jít o daleko těsnější dostih,“ prohlašuje manažer Unibetu Stanislav Jurečka. „Podle našich bookmakerů je liga ofenzivnější, v loňském roce se na dvojciferný počet gólů dostalo už sedm střelců, další ostřílení kanonýři jako Svěrkoš a Chramosta se do závodu vracejí. Ve Spartě lze navíc předpokládat, že se odpovědnost za střílení gólů rozloží i vzhledem k pohárům na více útočníků, takže tlak na Lafatu bude podle nás zkrátka od ostatních střelců mnohem větší než v minulosti,“ dodává Jurečka.

V podobném duchu se vyjadřuje i expert nad experty, Horst Siegl. „Favoritem na krále střelců by měl znovu být David Lafata,“ tvrdí střelec, který se může pochlubit rekordem čtyřnásobného vítěze a kterého by právě Lafata v nové ligové sezóně mohl dohnat. „U mě vede 'trojlístek' Sparta, Plzeň, Liberec, takže dalšími favority jsou i Marek Bakoš a Michael Rabušic. Černým koněm může být Zbyněk Pospěch, pokud Dukla bude hrát stejně dobře jako loni,“ dodává Siegl. Na Pospěcha patřícího do širšího pole favoritů je možné si vsadit v kurzu 30,00.

::

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it, www.unibet.be, www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions, www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,2 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: David Lafata, fotbal, Gambrinus liga, Marek Bakoš, Michal Rabušic, sázka, Unibet | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
e.vox's picture
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Tschechische Republik
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024