Vířivky pro vaše zdraví

Zadavatel: Patrik Farský | 11.11.2012 | Sport, volný čas, zábava

Mladá Boleslav (Pressweb) - Koupáním ve vířivé vaně si dopřejete nejenom pohodlí, ale i kvalitnější a hodnotnější životní styl. Vířivky si dnes nemusíte dopřávat pouze ve wellness centrech, ale můžete si je koupit i do svého domu. Koupel ve vířivkách vám umožní dokonalý fyzický odpočinek.

Pokud budete mít vířivou vanu doma, můžete si dopřát skvělou relaxaci v kterémkoliv ročním období. Odpočinek ve vířivce zklidní vaši mysl, takže si dokonale odpočinete a přijdete na jiné myšlenky. Není nad odpočinek ve vířivce, který dodá vašemu tělu novou energii a sílu. Pokud o koupi vířivky vážně uvažujete, zde jsou některé užitečné rady, které vám mohou pomoci dobrou vířivku koupit.

Výběr vířivky do malého bytu

Každý si možná myslí, že na vířivku musí mít velký dům nebo velký byt. Dneska se však vyrábějí vířivky, které vlezou i do malého bytu. Nejmenší vířivky na dnešním tuzemském trhu dosahují rozměrů do dvou metrů, což se vleze i do menších bytů. A takové malé vířivky nabízejí dostatečné pohodlí pro dvě až tři osoby. Nemusíte se bát, i ty nejmenší vířivky projdou běžnými dveřmi, takže není potřeba žádných speciálních úprav a adaptací uvnitř bytu. Pokud máte v koupelně takové volné místo, bez problémů si malou vířivku můžete dopřát.

Tyto malé vířivky mají zhruba od dvaceti do šedesáti trysek. Jedná se o vodní i vzduchové trysky, takže pocit kvalitní hydroterapie je naprosto dokonalý. Proudy vody a vzduchu si můžete sami nastavit na různou intenzitu. Masáž totiž lze směrovat na různé části lidského těla, buď můžete zvolit masáž zad, nohou, chodidel nebo celého těla. Pobyt v teplé bublající vodě vám dodá hodně psychické harmonie a pohody.

Dobrým tipem pro malou vířivku je vířivka Alexa MK-32, která je pro dvě až tři osoby. Jedná se o krásnou vířivku s dřevěným oblečením, která má celkem 46 trysek.

Výběr vířivky do velkého bytu nebo domu

Pokud máte větší byt nebo rodinný dům, můžete si samozřejmě pořídit větší vířivku, která může být pro více osob, takže můžete do svého bytu pozvat své přátele a společně se bavit ve vířivce.

V tomto ohledu si kupte například vířivku Alexa MK-12. Tato skvělá vířivka je pro šest osob a jedno velké lehátko. Vířivka má nádherné tmavé dřevěné obložení a disponuje 56 tryskami. Koupel v této vířivce je nevšedním zážitkem, neboť vířivka má krásné barevné podsvícení a je doplněna o moderní technologie. Součástí výrobku je totiž audiosystém, takže při pobytu ve vířivce můžete poslouchat příjemnou hudbu.

Další skvělou vířivkou pro větší byty je vířivka Alexa MK-33, která je rovněž pro šest osob, ale má navíc barevnou televizi. Při koupeli v této vířivce můžete bez problémů sledovat televizní pořady. Tato luxusní vířivka má navíc 136 trysek a 20 krásných LED světel.

Pořízení vířivky se opravdu vyplatí, ve vířivkách se vám bude opravdu dobře a příjemně odpočívat.

Výřívé vany pro celou rodinu : http://www.supervirivky.cz/

Témata: vířivky | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Patrik Farský

Jana Palacha 1218
293 01 Mladá Boleslav
Kontaktní osoba: Patrik Farský
patuldas@seznam.cz
Patrik Farský
Jana Palacha 1218
293 01 Mladá Boleslav
Tschechische Republik
patuldas@seznam.cz