Alternativa k potahům z eko kůže

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 14.6.2021 | Reality, bydlení

Asi nejznámější a nejhojněji využívanou variantou jsou látkové potahy. Sedací soupravy s látkovými potahy patří do hledáčku většiny zákazníků. Dokonce existují i varianty, které se dají ze sedačky sundat a vyprat v pračce. To hodně usnadňuje údržbu, která však není nutná nijak často. Stačí jednou nebo dvakrát do roka.

Druhou častou možností jsou potahy z pravé kůže. Ty vynikají v pevnosti a odolnosti, v tom jsou si s eko kůží hodně podobné. Pravá kůže ale obvykle přece jen vydrží o nějaký ten rok déle, aniž by to na ní bylo vidět. Kromě toho jsou sedací soupravy s koženým potahem odjakživa známkou luxusu a prestiže.

Co dalšího se vyrábí z eko kůže

Je jasné, že tento materiál neschovávají výrobci jen pro potahy sedaček. Naopak se v posledních deseti letech rozšířil kromě nábytkářství i v jiných odvětvích, především v textilním průmyslu. Oblíbené jsou proto třeba zavazadla, která jsou dominantně tvořená právě eko kůží. Jen díky prodyšnosti nejsou odolné proti vodě.

Kromě batohů, tašek a kabelek, které jistě ocení hlavně dámy, se eko kůže používá i pro výrobu ledvinek nebo kosmetických taštiček. U posledních jmenovaných je prodyšnost výhodná. Tím spíš, když v kosmetické tašce převážíte vlhký kartáček. Díky prodyšnosti tašky to nebude problém. 

Nechte potah z eko kůže vyniknout

Abyste si doma mohli naplno vychutnat barevné odstíny svého nábytku s potahem z eko kůže, potřebujete ho mít na světle. Proto si vylepšete osvětlení do obýváku, které nechá vaši sedačku vyniknout. Nemusíte hned kupovat drahé křišťálové lustry. Stačí jedno hlavní závěsné svítidlo jako základ.

To pak doplníte pár přídavnými světly, například elegantní stojací lampou se stínidlem nebo nástěnným svítidlem u sedačky, které vám pomůže lépe vidět na stránky knihy nebo časopisu. 

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Tschechische Republik
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667