Povinné ručení a pojištění řešte online

Aleš Bakla's picture

Praha (Pressweb) - Okamžik, kdy se z nás stává plnohodnotný účastník silničního provozu, mnoho z nás dlouhá léta netrpělivě vyhlíží. S koupí vozidla ovšem před řidičem vyvstává řada dalších starostí, kterým by měl věnovat zvýšenou pozornost. Není žádným překvapením, že nepojištěná vozidla nesmí na silnice. Povinné ručení musí mít od prvních momentů skutečně každé vozidlo, což je rozhodně dobře. Mnoho z nás si totiž nedokáže ani představit, jaké nepříjemnosti by nás čekali, pokud by došlo k vážné nehodě.

Témata (tags): 

Betonování desek bez kari sítě? Rozhodně ne

SEO Services's picture

Praha (Pressweb) - Při betonování větších ploch nebo stěn se neobejdete bez vložené betonářské oceli. Kari sítě jsou sítě svařené z ocelového, žebírkovaného drátu různého průměru. Právě žebírkování má při betonování velký význam. Ocel a beton se lépe spojí, zajistí tak větší soudržnost. Oba díly využívají vynikajících vlastností druhé složky. Beton má  vysokou odolnost v tlaku, kdežto ocel zase v tahu. Výborně se tak doplňují.

Témata (tags): 

Chcete uzavřít vjezd? Zvolte vrata nebo brány

SEO Services's picture

Praha (Pressweb) - V našich podmínkách nenecháváme vstup na pozemky volný. Ať už to jsou rodinné domy nebo obchodní či průmyslové objekty. Uzavřením vstupu chráníme bezpečnost celého objektu i osob uvnitř. Slouží nám k tomu vrata nebo brány. V minulosti šlo vždy o manuální zařízení, to znamená, že bylo nutné bránu ručně otevřít a zase zavřít. Dnes jsou k dispozici automatické systémy, které zvyšují komfort obsluhy. Lze je ovládat na dálku, usnadňují proto vjezd k domu nebo do areálu.

Témata (tags): 

Průtokový ohřívač? Nezapomínejte na údržbu a servis

SEO Services's picture

Praha (Pressweb) - Když se řekne: průtokový ohřívač údržba a servis, je jasné, že jde o postupy, které by měly váš plynový spotřebič udržovat stále v dobré kondici. Rozhodně si nedělejte údržbu sami, ale pozvěte si certifikovaného odborníka. Vyplatí se každoroční kontrola, která by měla odhalit vážná opotřebení součástek. Na základě toho by je měl technik vyměnit a celé zařízení také vyčistit. Ohřívač používáte denně a každé odstavení z provozu pro vás bude nepříjemné. Díky pravidelným kontrolám tomu předejdete.

Témata (tags): 

Paleta a její budoucnost

SEO Services's picture

Praha (Pressweb) - Jak dlouho se ještě budou využívat dřevěné palety neboli europalety? To asi nikdo nedokáže odhadnout, jisté je, že je to zatím nepřekonaná přepravní pomůcka, která ovládla prakticky celý svět. Poprvé se objevily v roce 1961 a byly určeny pro železniční přepravu. Tehdy si podnikatelé na železnici řekli, že by bylo vhodné využít maximálně ložnou plochu vagónu a rozměry palety tomu přizpůsobili. Nad nimi i dnes bdí železnice.

Témata (tags): 

Srovnat půjčky můžete pohodlně přes internet

Aleš Bakla's picture

Praha (Pressweb) - Každý z nás se může někdy ocitnout v situaci, kdy potřebuje získat finanční záplatu, aby mohl uspokojit své nahodilé potřeby. V tom okamžiku se jako nejlepší východisko z prekérní situace jeví půjčka. Jenže málokdo z nás si dokáže s hledáním té správné poradit svépomocí. Často se pak upíšeme k prvním nabídkám, které objevíme, což může mít do budoucna nedozírné následky.

Jarní oblečení se slevovými kupóny ještě levněji

Aleš Bakla's picture

Praha (Pressweb) - Jaro už se pomalu, ale jistě blíží. Většina z nás již nedočkavě vyhlíží okamžik, kdy bude moci teplé oblečení uložit na dlouhý spánek do svých šatních skříní. To samozřejmě vnímají i obchody a proto do svých nabídek již od počátku roku zakomponovaly dostatek jarních kolekcí za skvělé ceny. Zákazníkům se tak nabízí jedinečná příležitost, jak na nákupech ušetřit nemalé částky. A výprodeje nejsou jediným způsobem, jak tohoto efektu docílit. K tomu dopomáhají také slevové kupóny, se kterými se nakupování stane ještě o hodně výhodnějším.

Biochemické zdraví úzce souvisí s homocysteinem

SEO Services's picture

Praha (Pressweb) - Homocystein jistě není třeba moc zdlouhavě představovat. Pro ty neznalé jen uvedeme, že jde o aminokyselinu v našem těle, jejíž rovnováhu a odpovídající hladinu je třeba udržovat v optimální rovině. Právě takový stav se totiž pozitivním způsobem promítá do našeho zdraví.

Témata (tags): 

Novicom pořádá seminář: Role síťové visibility a integrované správy sítě při budování kybernetické bezpečnosti

Novicom's picture

Novicom pořádá další odborný seminář, který se uskuteční v úterý 12. 3. 2019 v Praze a nese název „Role síťové visibility a integrované správy sítě při budování kybernetické bezpečnosti“.

Témata (tags): 

Seiten

Subscribe to Pressweb RSS