Co ovlivňuje cenu realit v Praze a kde hledat levnější bydlení?

realitní kancelář Praha - Honzik.cz

Bydlení v Praze je drahé. V některých částech ale více než jinde. To platí jak v případě prodeje, tak i při pronájmu nemovitosti. Co má na výši ceny nemovitostí vliv a kde hledat levnější bydlení? Je možné ušetřit díky tomu, že budete bydlet třeba jen o kousek dál? A kdo vám pomůže s výběrem a poradí, které reality v Praze jsou levnější?

Témata (tags): 

V pražské Papilonii se vylíhnul největší motýl světa

e.vox's picture

Praha (Pressweb) - Motýlí dům Papilonia má čerstvý přírůstek ‒ největšího motýla světa atlase velkého, kterému se přezdívá také „hadí motýl“. Žít bude zhruba týden, k vidění zde ale brzy budou i další exempláře.

„Motýl je nyní náš nejatraktivnější obyvatel. Přitahuje velkou pozornost, lidé se chodí dívat speciálně jenom na něj,“ raduje se Michael Kučera, jednatel Motýlího domu Papilonia.

Holter EKG odhalí i skryté srdeční vady

SEO Services's picture

Praha (Pressweb) - Klidové EKG, což je vyšetření frekvence srdeční činnosti v klidovém stavu pacienta, nemusí vždy odhalit nějaké potíže se srdcem. Lékař může zvolit zátěžové EKG, při němž je pacient podroben fyzické zátěži. Srdce se více namáhá, protože svaly potřebují více kyslíku. Při tomto vyšetření se mohou ukázat některé vady srdečního svalu. Dalším typem vyšetření je holter EKG. Jde o kontinuální měření srdeční frekvence během 24 hodin, případně i několika dní. Pokud pacient trpí nějakými srdečními potížemi, toto vyšetření je spolehlivě prokáže.

Témata (tags): 

Hutní materiál nahradil zděné i kamenné sloupy

SEO Services's picture

Praha (Pressweb) - Rodinné domy, administrativní budovy, mosty, velká vodní díla? Co mají společného? Všude tam se používá hutní materiál. I když jste si naplánovali dřevostavbu, budete potřebovat kovovou armaturu do základové betonové desky. Bez hutních výrobků se prostě žádná stavba neobejde. Ocelové nosníky se sice v minulosti nahrazovaly zděnými či kamennými sloupy, ale při stejné nosnosti zabíraly hodně místa. Profilová ocel je lepší, protože na pohled subtilní traverzy unesou mnohem větší váhu než metrové zdi. A spojení betonu a ocele?

Témata (tags): 

Vyvíjí se takzvaný globální dezinformační index. Má rozlišovat důvěryhodná média od fake news

SEOkonzult.cz's picture
media

I když nedávný průzkum ukázal, že lidé přistupují k informacím získávaným skrze média opatrněji, stejně se najdou lidé, kteří si informace neověřují a tím pádem věří tomu, co mnohdy není pravda. Zejména v současné době, kdy se mluví hodně o politice, o znevažování dotací či kdy stovky tisíc lidí demonstrují na náměstích po celé České republice, je třeba, abychom si informace ověřovali a nevěřili tomu prvnímu, co si přečteme. S tímto má ostatně pomoct takzvaný globální dezinformační index.

Témata (tags): 

„Tak trochu jiná točená“ zmrzlina expanduje prostřednictvím franšízy

e.vox's picture

Praha (Pressweb) - Na zmrzlině se dá vydělat už za půl roku, ukazuje koncept stánků „Tak trochu jiná točená“. Záleží samozřejmě na atraktivitě místa, dobrém produktu a dodržování propracovaného know-how. To všechno nyní vlastník značky nabízí franšízovým partnerům s cílem rozšířit koncept po celé zemi.

Jak vypadá čistý plynový spotřebič?

SEO Services's picture

Praha (Pressweb) - Také vás překvapilo, jak špinavý byl váš plynový spotřebič, když jste si ho nechali za několik let zkontrolovat? A právě nečistoty snižují jeho výkon, takže musíte spálit více plynu, aby vydával tolik energie jako spotřebič čistý. Pravidelné kontroly jednou za rok vám ušetří peníze a vaše zařízení bude spolehlivé. Jak vypadá čistý plynový spotřebič /viz fotogalerie/ Karma, MORATOP, Mora, Gamat. Technici při kontrole karem čistí výměníky, hořáky a trubky odtahu spalin.

Témata (tags): 

Betonářská ocel dodává železobetonu odolnost v tahu

SEO Services's picture

Praha (Pressweb) - Betonářská ocel jsou tyče různého průměru, tzv. roxory, které se dávají samostatně do betonu, nebo se z nich svařuje armatura, jenž se vylévá betonem. Vzniká tak železobeton, v současnosti nejpevnější a nejrozšířenější stavební materiál. Právě ocel dodává betonu vysokou odolnost v tahu. Obě složky mají podobnou tepelnou roztažnost, proto se chovají jako kompaktní materiál. Bez železobetonu by nemohly vyrůst mrakodrapy, nevznikly by žádné velké vodní přehrady či mosty s velkým rozpětím mezi sloupy.

Témata (tags): 

Čekárnové mini systémy umožňují dokonalý přehled o pacientech

SEO Services's picture

Praha (Pressweb) - Klepání na dveře ordinace, dohadování, kdo přišel dříve či komplikace při návštěvách pacientů bez karty pojištěnce? To všechno zmizí jako mávnutím kouzelným proutkem, když se rozhodnete pro čekárnové mini systémy. A navíc se zlepší organizace práce přímo v ordinaci s přípravou podkladů pro lékaře či při podávání injekcí. Sestra bude mít dokonalý přehled, kdo přišel a za kým, zda na vyšetření k lékaři či jen na odběr krve. Také se ulehčí pacientům, kteří si už nebudou muset hlídat, kdo je poslední a zda na ně lékař nezapomněl.

Témata (tags): 

Seiten

Subscribe to Pressweb RSS